Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miben altassam? Szoktátok...

Miben altassam? Szoktátok csak hálózsákban altatni a babátokat? Lassan 11 hós a lányom, bodyban és hálózsákban alszik. Most már meleg van éjszaka a szobában, valahogy könnyítenék a hálóruháján, de nem tudom, hogyan.

Figyelt kérdés
Ha nem hálózsák van rajta, hanem csak rugi vagy body, akkor félálomban is egyfolytában mászkálni akar az ágyában. Ha csak a pelusra adom a hálózsákot, az olyan fura, vagy ki van az oldala az ujjatlanokban, akkora a karkivágásuk vagy szinte az egész mellkasa van ki. Nincs valami ötletetek?
2009. jún. 17. 11:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Az én 6 hós fiam r ujjú badyban+pizsi nadrágban alszik, és csak egy textil pelenkával van betakarva...
2009. jún. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem a a bady és a hálózsák elfér rajtuka akár milyen meleg van.De van újas hálózsák és akkor nem kell alá bady vagy csak újatlan badit adjál rá a hálózsák alá.
2009. jún. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az én fiam 9 hós és nem szereti a hálózsákot. Sokat mocorog abban meg nem tud annyira...

Ő hosszú body és naciban alszik, vékonnyal betakarva.

Lehet vékonyabb hálózsákot is kapni, vagy hosszú ujjú zsák és rövid body ahogy előttem mondták.

2009. jún. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
10 hós babámat úgy altatom, hogy rövidújjú body van rajta, és takaró gyanánt egy vékony lepedőt keresztbe teszek rajta, és a két végét betűröm a matrac alá.
2009. jún. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!