Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért feszítette hátra magát?...

Miért feszítette hátra magát? Fogzási fájdalom okozhat ilyet?

Figyelt kérdés
13 hónapos lányomnak most 3 foga jön egyszerre.Ma már másodjára fordult elő, hogy sírt, ezért ringattam.És közben ívben hátrafeszítette az egész testét, ami olyan kemény, és merev volt, mint a kő.C alakban nyomta magát hátra üvöltés kíséretében.Nálatok volt ilyen? Ez lehet attól, hogy fáj az ínye, vagy a hasa? ( ma még nem kakilt, és őt ez meg szokta viselni )
2011. okt. 25. 17:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Bármilyen hirtelen fájdalomtól csinálhat ilyet.

Az én lányom akkor szokta így hátrafeszíteni magát, amikor kakilnia kell. Mostanában sűrűn van székrekedése, elég keményeket kakil, ezért nehezen is jön ki. Szerintem amikor jön neki az inger akkor fájhat, és azért csinál ilyet.

2011. okt. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. És figyeld a lábait, ha kinyújtva vannak és teljesen merevek ilyenkor, akkor biztos hogy a székrekedés miatt van.
2011. okt. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hú, most megnyugodtam! Köszi!! Éppen most kakilt egy nagyon koppanósat.Akkor biztosan attól volt. Köszi a segítséget!
2011. okt. 25. 18:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!