Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hiszti vagy fájdalom?

Hiszti vagy fájdalom?

Figyelt kérdés
Kislányom 10 hónapos és ma sokszor ugy sírt mintha nagyon fájna valamilye,viszont most elvettem tőle egy papírdobozt mert meg akarta enni és azért is ugyanugy sírt.Ideig óráig el tudom terelni a figyelmét,de aztán kezdi elölről az egészet:(Mi lehet ez?Vagy ez csak akaratosság?
2011. júl. 24. 19:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nincs láza, van étvágya, amúgy jókedve van és játszik, akkor szerintem hiszti.
2011. júl. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kisfiam 9,5 hónapos, és ma pont ilyen volt:(

Délelőtt 1 órán keresztül altattam és szinte végig sírt...baromi álmos volt, de ha egy játékot adtam a kezébe, akkor megnyugodott, aztán 5 percig elvolt, utána újra rázendített.

Huuh, hát eléggé kivoltam.

Én sokszor észreveszem rajta, hogy már akaratos,kicsit hisztis.

2011. júl. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
1,5 éves a kisfiam és nála fogzásnál volt ilyen sírás, viszont ma délelőtt ő is sírós volt és már fél 10-kor újra aludt, pedig nem szokott ilyen korán aludni. Volt valami front ma?
2011. júl. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!