Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tápszeres Anyukák! Havonta...

Tápszeres Anyukák! Havonta mennyi doboz tápszert szoktatok felíratni?

Figyelt kérdés
Kellemetlennek érzem ha többet kérek!Ti hogy vagytok ezzel?
2011. okt. 26. 20:13
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Amíg a 0-ás fogyott, addig egyszerre 6 receptet adott, egyszerre 2 dobozt adnak ki, így sosem volt gond. Inkább a patikával volt a baj, mert mindig után kellett rendelni, annyira sok tápszert vittek, így 2-3-szor is vissza kellett menni, pedig 2 patika van a városban.
2011. okt. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Nagyon kedves a doktornő,nem szeretnénk megválni tőle,csak örülnék ha felírna egyszerre egy havi adagot ami kb. 6 doboz.Ha mondom,hogy tápszerreceptért jöttem 1-et ír vagy egyszer szóltam,hogy az kevés és adott kettőt.Lehet nekem nem elég nagy a szám,most már szólok tetszik vagy nem 6 dobozra való recept kéne.

Kedvesek vagytok,hogy leírtátok nálatok,hogy van ez!

2011. okt. 27. 08:19
 13/15 anonim ***** válasza:
nekünk 3 mat írt fel egyszerre eddig,most kérdeztem mennyi a max egyszerre amit írhat?azt mondta 4 felírt annyit de ott vagyunk ahol a part szakad így sem elég egy hónapra!ugyanúgy mehetek még 2-3 biztos kell 6 hónapos nagyétkű fiam van:)én is kellemetlennek érzem,hogy még-még írjon,és ő is húzza a száját....
2011. okt. 27. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Eleinte nekünk is egyet irt fel, de aztán Ő kérdezte, hogy mennyit irjon. Most már ugy csináljuk, hogy 2x 3db-os receptet ir fel. Először kiváltok egyet, utána a következő 3dobozt.
2011. okt. 27. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ne érezd kellemetlennek.Inkább a dokinak kéne ezt érezni , mert ő nagyon jól tudja hogy mennyit eszik a babád.Ha meg lusta receptet írni akkor no comment...még akkor is ha nagyon aranyos.Éna védőnőnek szóltam hogy kéne recept és ha jön akkor hozza el a doktor bácsitól és ma meg is kaptam.Két recept 4 doboz tápi.
2011. okt. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!