Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Már kezdem nem bírni, mit...

Már kezdem nem bírni, mit csináljak?

Figyelt kérdés
6 hónapos a kisfiam. Eddig egy tündér volt, abszolút nyugodt, az éjszakákat átaludta. Most viszont 1 hete abszolút az ellenkezője. Múlt héten jött ki a 2 alsó foga, az előtt pár nappal kezdődött... Nappal nyűgös, folyton kézben lenne, este nem alszik el magától vagy cicin alszik el, vagy altatni kell. Éjjel sokszor felébred, és akkor át kell vinnem magam mellé, és ott cicin nyugszik meg. Ma egész délelőtt sírt, már álmos volt, betettem a kiságyba és üvöltött, már levegőt alig kapott, aztán kivettem és cicin aludt el, és úgy tettem vissza az ágyába. Ráadásul pár napja nekem is megjött a menstruációm a szülés óta először. Mi lehet szerintetek a baj? Lehet mocorog a felső foga is? Tegnap vettem Neki borostyán láncot, esténként kapja a Viburcol kúpot, most meg kapott már egy nurofent,annyira üvöltött. Szerintetek mi lehet a baj? Tudnátok tanácsolni valami, mert már kezdek kikészülni ettől...
2011. okt. 27. 11:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Fogzik. A borostyán lánc semmit sem ér, de majd rájössz te is. Vegyél neki Dentinoxot, ez zsibbasztja az ínyét. Nem cumizik? Csak mert inkább azzal játszon mint a ciciddel. Nurofent is adhatod neki, de ne sokáig, úgy ahogy a kúpot sem szabad mindennap folyamatosan adni.
2011. okt. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

A láncot tartsd távol tőle, segíteni nem segít, max. megfulladni. Valószínűleg a fogával kínlódik, gyereke válogatja, hogy mennyire viseli meg. Az egyik unokaöcsém másfél évig ordított éjszakánként, a másik meg se érezte.

Dentinox krémmel próbálkozhatsz, az jó.

2011. okt. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 krisztivan ***** válasza:
Hát a borostyán lánc nekünk bizony segített.A fiam 4 hósan kapta meg mert nem akartam elkezdeni a gyógyszerezést.Akkor jó volt és mi is a viburcol kúppal kombináltuk.A 6 foga (elsők)úgy jöttek ki hogy nem is vettük észre.Persze ez is gyereke válogatja de megfulladni nem fog.Gondolom az előző válaszoló gyereke használja azért írt ilyen hozzáértőn.Viselheti állandóan,kisfiamon már 9 hónapja rajta van.Ha nem is használ de ártani biztos nem fog.És mivel hozzászokott hogy a nyakában van nem is piszkálja.Sajnos sokmindent a fogzáskor nem tudsz tenni,kened az ínyét,kúpozol és néha fajdalomcsillapítót használsz.Egyébként pedig kivársz és rengeteg türelmet próbálsz valahonnan meríteni.Én ilyenkor arra szoktam gondolni hogy én tudom hogy mi a baja a fiamnak de Ő még szegénykém azt sem tudja csak annyit hogy fáj.Ilyenkor megnyugszom és elbabusgatom.
2011. okt. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
A láncot rajta hagyom, hátha segít, nagyon sok jót hallottam róla, és remélem nálunk is beválik. Remélem ha vége a fogzási időszaknak akkor visszatér a jó alvó, nyugodt babám. Lehet, hogy már jön is a felső 2 foga? Múlt héten jött ki az alsó 2.
2011. okt. 27. 12:19
 5/16 A kérdező kommentje:
Már arra is gondoltam, hogy lehet nem elég már a tejem és azért sír, mert éhes. Már tényleg nem tudom... :(
2011. okt. 27. 12:20
 6/16 krisztivan ***** válasza:

12.17-es vagyok

Először mindent próbálj végig ami miatt sírhat,mert ha nem is a fogzás miatt van hanem tényleg éhes akkor a többi dolog nem segít csakis az evés:-)

2011. okt. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Ha megjött a mensid elmegy lassan a tjed is,sajnos...lehet nem elég már neki a tejci,azért nyűgi..
2011. okt. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nálunk bevált a borostyánlánc...
2011. okt. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nekünk is sokat segítet/segítetta lánc.A kisfiamnál is és most a kislányomnál is.Levettem róla pár napja azóta nem volt éjszakám,most hogy rajta van megint minden tökéletes.
2011. okt. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Mennyi idő után tapasztalható a lánc hatása? Tegnap este tettem fel először a babának.
2011. okt. 27. 12:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!