Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hol lehet görögszénamag teát...

Hol lehet görögszénamag teát venni, és mennyit kell belőle inni?

Figyelt kérdés

Eddig laktoherb teát ittam, volt is tejem, de tegnap óta az eddigi 90-120 g helyett csak 40-50 g jön mind a két mellemből, így a kettőből tud jóllakni az eddigi egy cici helyett a 3 hetes kisfiam. Nem értem, hogy miért csökkent a tej mennyisége? Nem pihenek kevesebbet, eleget iszok...

Kipróbálnám a görögszénamag teát, sokan írták, hogy nagyon jó.

Ma már reggel óta csak szopizik egyfolytában a picikém, mert nincs elég tej neki és alszik 10 percet és újra sír, mert éhes. Remélem jól teszem, hogy hagyom, hogy szopizzon, ezzel is serkentve a tejtermelést.


2010. máj. 13. 12:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Neten vagy bioboltokban lehet kapni. Rá is van írva a dobozása az adagolás: 2 deci vízhez egy kávéskanál magot kell FŐZNI 10 percig.


Én is javaslom, mert nagyon jó. Úgy jöttek rá a hatására, hogy a tejelő teheneknek is több teje lett tőle, amikor ezt ették.


Igen, jól teszed, hogy hagyod szopizni. :-) Minél több inger éri a melledet, annál több tej lesz benne hamarosan.

2010. máj. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Tényleg nagyon jó. Én mindíg fél litert ittam, fél nap után bedurrant a mellem, annyi lett. A húgomnak két óra múlva már bedurrant. Néha ittam csak. Most egy éves a fiam és még mindíg szopik. Azt nagyon jól csinálod, hogy többször mellre teszed. Hat hetes volt a kisfiam amikor beállt rendesen a tej. Nekem is volt, hogy félóránként cicin volt. Nálunk bio boltban lehet kapni, meg a gyógyszertárban is. Csak így tovább és nagyon jó egészséget, és minden jót kívánok Nektek.

2010. máj. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Már meg is vetettem, remélem nálam is beválik!!!
2010. máj. 13. 20:21
 4/4 anonim ***** válasza:
pl interneten google: görögszéna termékek
2011. jan. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!