Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha kórházba kerül gyermekem...

Ha kórházba kerül gyermekem vérvétel ill. vizit idejére kiküldhetnek a szobából?

Figyelt kérdés
2011. okt. 28. 18:49
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
kisebbik fiam eddig 3x volt kórházban lázgörcs miatt. De egyszer sem küldtek ki, amikor vizit volt, vagy vérvétel. Viziten inkább engem kérdeztek ki újra és újra, hogyan történt, meddig tartott. Vérvétel meg a felvételnél volt és én tereltem el a figyelmét, hogy könnyebb legyen az ápolók dolga, míg megszúrják. Vizit után odamentem a dokihoz és megkérdeztem, hogy milyen vizsgálatokra, és mire számíthatunk. Nekem így könnyebben átlátható volt a gyerek állapota, nem kellett görcsölnöm rajta, hogy mikor, hova viszik, ha vizsgálat következett.
2011. okt. 29. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!