Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák! Ha lázas betegsége...

Kismamák! Ha lázas betegsége lenne a férjeteknek, mit csinálnátok? Elköltöztetnétek otthonról, amíg meggyógyul?

Figyelt kérdés
2010. dec. 13. 19:13
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
87%
Nem, ilyen hülyeséget még nem is hallottam!
2010. dec. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%

Szia:)

A tesómék úgy oldották meg,hogy szüneteltették a testi kontaktust,ölelés,puszi...stb.

És éjjel sem aludtak együtt.

Szellőztes a lakásban gyakran,de ne túl sokáig,hogy cserélődjön a levegő,de azért ne hűljön ki.

A sógornőm mindig megúszta így a betegségeket:)

Jobbulást kívánok és jó egészséget!

2010. dec. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Köszi! Első, nem tudom, miért hülyeség.. Kíváncsi vagyok, te szívesen laknál-e együtt pl.egy h1n1-es beteggel kismamaként.
2010. dec. 13. 19:20
 4/28 anonim ***** válasza:
85%

Dehogy költöznék. Ha H1N1es ha nem, akkor is a férjem.

Később meg a babával költözködtök majd vagy a férjed küldöd el?


Ahogy a 2. írta, testi kontaktust kerülni, szellőztetni kell.

2010. dec. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Az elsö vagyok, és szerintem ha gyakran szellöztetsz, nem bújtok össze, meg sokat vagy szabad levegön (IGEN, ebben az idöben is naponta legalább egy órát kinnt sétálni), akkor nem lesz semmi bajod. NEkem a négy terhességem alatt egyszer sem jutott volna eszembe elköltözni vagy a férjelet elküldeni, mert beteg, hanem - ugyanúgy mint mindig - ápoltam öt.
2010. dec. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
88%

Szia

Eszembe se jutott volna elköltöztetni stb...nem azért vagyunk egy család,hogy betegen kirakjam és mehet amerre lát...

Mikor megszületik a babát és te leszel beteg akkor mit fogsz tenni?

2010. dec. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
Nemrég beteg volt a férjem, nem is kicsit, mert 2 hétig tartott. De nem költöztem el, meg ő sem, csak odafigyeltünk egymásra. Nem csókolóztunk, nem ettünk, ittunk egymás után, sokat szellőztettünk. Én szerencsére nem kaptam el, és ő i sjól van már.
2010. dec. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
82%
Azért vagy a felesége hogy ápold ha beteg,kidobnád az utcára vagy menjen hotelbe?
2010. dec. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%

nem tudom merre jártál biológia óra helyett, de mire a tünetek kialakulnak (pl láz stb stb) már rég összefertőzhetett. És én például H1N1-es voltam tavaly, túl azon, hogy nem volt komoly dolog, sőt egy nátha jobban megviseli az embert, senkit nem fertőztem össze. És ha végiggondolod, egyetlen H1N1 halott családtagja sem volt beteg, aki kisgyerek otthonba halt meg, ott sem volt senki beteg. Az például tipikusan izolált betegség volt.

Na mindegy, szerintem mire lázas lesz valaki réges régen fertőző beteg.

2010. dec. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

Eddig kétszer lettünk betegek, az elsőnél a 11. héten, nála tovább tartott a betegség, eszembe se jutott, hogy kidobjam, mert beteg.

Most zajlik a második beteges időszak, már lassan 4 hete küszködik a torokgyulladással, köhögéssel, inkább próbálom gyógyítani, nem kitenni a szűrét. Én egy hét alatt meggyógyultam.

Gyakrabban szellőztetek, cserélek ágyneműt, folyton hársfateával itatom, C-vitaminnal etetem, de eszembe se jutna, hogy elküldjem a családjától, mert beteg.

2010. dec. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!