Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csinaltok napkozben...

Mit csinaltok napkozben babatokkal? Ugy ertem, hogy milyen programokat talaltok ki neki?

Figyelt kérdés
Mi hetente 1x jarunk masszazsra, meg en jarok vele 2x baba-mama tornara es szeretnem meg elvinni ringatora is, ez egy zenes foglalkozas babaknak. Nem sok ez neki? 3 honapos a kisfiam.
2009. máj. 5. 13:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Szerintem ez agy ekkora babának sok. Az én lányom most 7 hós hetente 1X v 2X megyünk a barátnőmhöz, akinek szintén babája van, a hétvége a nagyszülőké, így a maradék pár napban kell a babának a nyugi. Persze mi is voltunk Ringatón, nagyon jó volt, de azt max havonta 1 vagy inkább 2 havonta, mert elég hosszú és fárasztó a babáknak.


minden jót

2009. máj. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Gyakorló anyukaként (kislányom két és fél éves) én is azt hiszem, hogy ez sok egy 3 hónapos babának. Én úgy olvastam, hogy a kisbabák agya ilyenkor még nagyon érzékeny, könnyen túlpörögnek, utána pedig csodálkoznak a szülők, hogy nem tud elaludni a kicsi. Egy ilyen pici babucinak még leginkább az anya a lényeg, hogy ott legyen mellette, amilyen sokat csak tud. Szerintem a legjobb lenne heti 1x baba-mama tornára (ott is veled van fizikailag), és 1x ringatóra vinni (a zene mindenkinek fontos).
2009. máj. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
4 hónapos a harmadik babám. Délelőtt sétálunk, nézelődünk az udvarunkon, vannak kutyák, virágok, madarak. Játszik a játszószőnyegen, mondókákat mondok, énekelek neki, délután hasonló dolgok, semmilyen foglalkozásra nem viszem.
2009. máj. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon sok neki,szerintem az egyik héten legyen ez 1x a másikon meg az 1x.Mi babauszin voltunk 3x,de nem jött be és rossz időben is volt(alvás).Mi nem járunk kifejezetten ilyen programokra.Megyünk a nagyihoz,barátokhoz,bevásárolni,ismerkedünk a kutyával stb.Nekik még egy bevásárlás is nagyon érdekes,mindenből tanulnak.Pláne,hogy nekem folyamatosan jár szám és mindent megbeszélek vele,hogy mit miért veszünk stb.

Pont tegnap mondtam a páromnak,hogy ha majd megy már akkor menjünk néha játszóházba,hogy gyerekekkel is legyen.A kislányom 6hónapos.

2009. máj. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen! Akkor valoban lecsokkentem, hetente csak 1x fogok menni vhova.
2009. máj. 5. 14:14
 6/7 anonim ***** válasza:

ma két hos a babam, két-3 naponta tornaztatom (joga+mckenzi vagy mifele gyogytorna)(semmi baja, de elvezi), seta, beszelgetes, apa mesét olvas neki, jatszószőnyegezunk


köv hónaptól ringató és masszazs vagy torna nekunk is, illetve megnezzuk az uszast..de heti 3 nap "kozossegi" programnal nem szeretnek tobbet, inkabb 2 lesz, és itthon csinalok vele dolgokat.. melyik ringatóra fogtok jarni? (mi a dési művházba)

2009. máj. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A Millenaris park van neunk kozel, oda gondoltam. Nem talaltam mast a 12. kerben.
2009. máj. 5. 14:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!