Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Azóta gyakran felsír a babám....

Azóta gyakran felsír a babám. Lehet, hogy én hibáztam, amiért 2 hónapos babánkat elvittük pár órára egy családi látogatásra?

Figyelt kérdés
Előtte való nap kapta meg a kötelező szurit, semmi baja nem volt. Ezért gondoltuk, hogy egy családi látogatásnak teszünk eleget,ahol szintén volt egy nagyobb baba.De mivel többen felvették és kézről kézre adták,lehet hogy még ahhoz kicsi és nem tudjuk miért, de azóta alig lehet megvigasztalni,alváskor is egyszer-egyszer felvisit. Mit tegyek?

2011. okt. 30. 10:01
 1/2 anonim ***** válasza:

biztos hogy nem. semmi köze nincsen hozzá.

ha akkor teetszett neki a kézröl kézre adás akkor még az nap sem az volt a baja neki.


a baj hogy baba. hogy nö, hogy változik, hogy van foga, hasa, teste, csontjai, agya és minden ami ha növekszik bizpony fáj. pl a csonotk hirtelen növekedése is fájdalmas. sok tini panaszkodik hogy fáj itt ott, és igaz. a növekvés fájdalmas, és ijesztö is.


szóval gyereked vana ki mindig ilyen lesz.

és a család a többi ember csak jót tesz neki.


a kislányom 1 éves. szerintem kb 20.000 km van eddig benne. rengeteget utazunk vele, imádja az embereket, mindenhova szivesen megy. habár volt neki 10 hósan egy hónap nagyon anya saggébe bújok idöszak, akkor nem eröltettünk semmit. hagytam hogy csüngjön rajtam, akkor nem adtam én sem senki kezébe, de aztán most már ö megy bárkihez.

2011. okt. 30. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem a látogatás viselte meg, hanem az oltás. Kisfiam minden oltás után több, mint egy hétig felvisított álmában...

Már itt is olvastam többször ugyanerről a problémáról.

2011. okt. 30. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!