Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 éves kor után milyen gyakran...

2 éves kor után milyen gyakran lehet számítani védőnői látogatásra?

Figyelt kérdés
2011. szept. 16. 12:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Nálunk 2 éves kor után már mi mentünk évente. Ha az utcán összefutunk, érdeklődik, de már nem jön ki.
2011. szept. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én nem számítok rá, mióta megszületett, egyszer volt nálunk, azóta nekem kellene vinni, de utoljára másfél évesen voltunk. Elviszem kétéves státuszra, majd a 3évesre stb.
2011. szept. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Hehe:)

6 hós kora óta egyszer volt itt a védőnő, kb. 13 hónapos volt akkor a kisebbik, a nagy pedig 3 éves.

A pici most 21 hós, a védőnő nem kiváncsi ránk (sem).

2011. szept. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szomorúan olvasom, amiket írtatok.

1-3 éves kor között negyed évente kell végezni családlátogatást.azonban sok esetben ez 2 éves kor után már nem oldható meg, ha az anya dolgozik, a gyerek pedig bölcsibe van. De akik otthon vannak azt én negyed évente látogatom. védőnő

2011. szept. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

nalunk a vedono az elso fel evben "latogatta" (haromszor volt osszesen).


viszont a doktornonk egy tunemeny, haromhavonta megnezi, akar van baja, akar nincs, nezi, hogy fejlodik meg ilyenek.

mostmar mi visszuk a doktornohoz, de az elejen o jott ki.


ja, a fiam 2.5 eves, terhes lettem megint, amikor 8 hetesen mentem jelentkezni, akkor mondta, hogy mar nem is hozza tartozunk..

2011. szept. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!