Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Akik felteszitek azokat a kérdéseket, hogy miért nincs pasim? Hogy pasizzak? Nem volt még pasim stb. és azt mondjátok csinosak, kedvesek, rendesek, okosak vagytok ti merre jártok a gyik-on kívül? Hol lehet veletek véletlen összefutni?

Figyelt kérdés
második kérdés: ha egy pasi aki mondjuk tetszik annyira hogy rámosolyogtok -szóval tegyük fel lenne esélye- örülnétek annak ha odamenne hozzátok és leszólítana?
2011. márc. 14. 15:12
 1/8 A kérdező kommentje:
érdekelne a válasz... nemet és kort írjatok! köszönöm előre is a válaszokat!
2011. márc. 14. 15:13
 2/8 anonim ***** válasza:

Én most ugyan nem nagyon érek rá más dolgokra, de mikor ráérek akkor szívesen megyek barátnőmmel sétálni a városba, vagy kirándulni, moziba , színházba , van amikor a plázában vagyunk (nem vagyunk plázacicák -mégmielőtt..),akkor valami parkba is szívesen megyünk.

hirtelen ennyi jutott eszembe.

Ha az a pasi tetszene és ha már rámosolyogtam, és odajönne hozzám akkor természetesen nem hajtanám el. És örülnék is neki.

19L

2011. márc. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

öö nemtom


nem, kor

2011. márc. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Moszuke ***** válasza:
100%

ez mindig is érdekelt volna.. a lányok hol kirándulnak?:D

mi a jános hegy budai hegyekbe szoktunk erre-arra mászkálni.. kilátók, faházak, ilyen-olyan erdei utak, tisztások, rétek.. de még egy k*rva lány csoportal se futottunk összeXDD

2011. márc. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

1. vagyok

mi nem a jános meg a buda hegyre szoktunk menni kirándulni mert nem vagyunk mi ahhoz túl közel,úgyhogy az lőve:-)

2011. márc. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Utcán, kiállításon, könyvtárban, buliban (igen, rendes lányok is járnak szórakozni), beülős helyeken, pl pizzázó, teaház, kocsma (persze kizárólag kultúrált), cukrászda :P, foci, kézi, röplabdameccsen, moziban, koncerten, kulturális rendezvényen, kiállításokon. Kutyasétáltatás, futás közben, fénymásolószalonban, McDonald's-ban, boltban, uszodában, fürdőben, strandon.... Ne akard, hogy az összes helyet felsoroljam... Nem a hely számít, mert csajok mindenhol vannak. Aztán úgyis kiderül, hogy normális-e az illető, első ránézésre nem fogod tudni megmondani.

Második kérdésre egyértelműen "Örülnék" a válasz. De a mostani pasik ezt úgyse merik megtenni.

2011. márc. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Munkahelyen...amúgy szinte sehová sem megyek, talán ezért sincs pasim, na jó meg bevásárolni, de oda meg szülőkkel szóval, ez is kilőve.

Nagyon nagyon örülnék, ha odajönne, az a srác akire rámosolygok, de ez nem valószínű, hogy megtörténik, max. visszamosolyog azt ennyi.

20/L

2011. márc. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egyébként azzal egyetértek, (megint 1. vagyok), hogy volt olyan eset, hogy szemeztem egy fiúval és ő is velem, tehát ha nem lett volna ellenére akkor nem kezd el velem szemezni, és mosolyogtam is rá. Többször is láttam azóta, de sose jött oda hozzám. Úgyhogy erről ennyit.
2011. márc. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!