Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel érdemes közlekedni két...

Mivel érdemes közlekedni két kicsivel? Ezt a babakocsit mennyiért lehetne eladni (két éves, mi a második család vagyunk, egy évet volt aktívan használva)? Link a kérdés alján. öo

Figyelt kérdés

19hónapos lesz a fiam, mikor születik a tesó, dec végén.

Van egy nagy batár babakocsink, amivel nem tudok egyedül közlekedni, télen nem tudom tolni a hóban stbstbstb.

A fiammal kenguruzunk, viszont azt lassan le kell tennem, mert növöget a pocakom, szerencsére nagy távokat képes már most gyalogolni velem, keveset kell megállni pihenni vele.

Ha megszületik a kicsi, akkor nem tudom mit kéne. Egy újszülöt kengurú, a fiam meg totyog mellettem kézenfogva. Vagy hogyan? Mert azért elfárad a nagyobbik is, pláne ha elálmosodik, nem tudom felvenni, nem biztos, hogy lenne hely ahol leülhetnék vele, lefektethetném aludni(nem vagyunk szívbajosak, múltkor az egyik pláza egyik foteljén aludt a kicsi, egy órát olvasgattam mellette. elfáradt, elaludt) A másik, hogy télen ugye beöltöztetjük a babákat, pléne a nagyon kicsikket, hogyan férne el a kenguruban.

Esetleg könnyű babakocst tudnátok ajánlani amivel tömegközlekedni lehet, tehát nem egy nagy batár, nem nehéz, újszülöttnek, és testvérfellépőt szerzek be hozzá. Bár azzal is hasonló, hogy mit csináljak az álmos nagyobbikkal.

Ki hogyan oldotta meg. Vagy hogyan lehetne.

[link] a miénk bordó-bézs


2010. júl. 28. 11:00
 1/9 anonim ***** válasza:

Esetleg testvérbabakocsi?

Ezek olyanok, amiknek az egyik részét vízszintesig lehet dönteni:

[link]

2010. júl. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mi testvérfellépőt használunk!Kiválóan bejött!
2010. júl. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az én fiaim között 18 hónap van.Amíg a nagyobb nem lett 2 éves, addig ő ült a kocsiban,és a kicsit kendőben vittem.Aztán a kicsi került a kocsiba, a nagy pedig rajta állt- a miénkre fel lehetett állni a tolókar alatt,de ha nem,akkor testvérfellépő.
2010. júl. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Testvérkocsi batárnagy, nehéz széles, és csak tömegközlekedni tudok, bevásárláshoz is vagy bkv, vagy nagyon hosszú séta sz@r úton. Ami könnyű és bírná a strapát arra nincs pénz:S

A testvérfellépő is jó lenne, de ahoz is könnyű kocsi kéne a kicsinek. A nagyot a szülés után tudnám vinni a mostani kenguruban, csak a kicsit hová, mibe teszem.

2010. júl. 28. 11:29
 5/9 anonim ***** válasza:

Próbálj meg használtan venni egy Peg perego Venezia, vagy Peg perego Uno babakocsit.(Újonnan elég borsos az ára) Mindkettő kicsi, és azt hiszem gyárilag van hozzájuk testvérfellépő, és újszülöttkortól tudod használni, mert átfordítható tolókaros, és vízszintesig dönthető.

Keress rá a neten, szerintem Neked is tetszeni fog! A lányom 1 éves, és a babakocsink sz@r, úgyhogy én is ezeket nézegetem, mert majd a kistesónak is jó lenne.

2010. júl. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

[link]

erről mi a véleményetek, plusz a nagynak a kenguru?

2010. júl. 28. 11:40
 7/9 anonim ***** válasza:
Az Espiro Vector nagyon jó kocsi, nekem több, mint egy éve megvan, de a 2009 es verzió. azóta újítottak rajta, azt hiszem van benne ülészsűkítő is pl., bár ez nagyobb babánál, mint az enyém nem kellett. Nekem az erre a vázra rátehető hordozóm is van. Kicsit széles a hátsó kereke, néhány szűkös boltajtón nem jutottam be vele, kicsi alul a csomagtartó része. Ennyi a hátránya, amúgy tökéletes, könnyű egy kézzel irányítani és padkára felmenni vele, lépcsőn is cipelheted, mert ez tényleg könnyű, nem nyiszorog, bár a kerekét párszor meg kellett olajozni. Állítható a tolókarja, ami magasaknak jó, mert én szinte minden más kocsi kerekét rugdosom ahogy lépek. Régóta keresek helyette egy sportkocsit, mert a csomagtartóba azért kell neki a hely, és csak két darabra szedve lehet összecsukni, de nem találok jobbat helyette. Az újabbnak azt hiszem már ki lehet szedni a kerekét, így kevesebb helyet foglal. Mindegyik sportkocsi vagy nehezebb, vagy nem lehet ilyen jól irányítani. Szóval ezt valóban végig lehet használni, míg a babakocsi kell, mert ugye mindre ezt írják, de nem ismerek olyat, aki ne vett volna második kocsit is, persze magamon kívül. Nekem óriási szerencsém volt, hogy ezt választottam.
2010. júl. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Most teljesen véletlenül találtam rá, és még árban is elfogadható.

Hogy kicsi a bevásárló rekesze, annyi bajom legyen.

Könnyű, így amit leírtak róla, ha még manőverezni is tud, na akkor tényleg jó.

Mert a mi kocsinkkal nem lehet megtenni, sírva röhögök magamon, mikor menni kell vele, hiába forgatható a tolókar, ha hátulról az istenért sem lehet vele menni, szóval, és akkor csak annyi az előnye, hogy a fél lidl elfér alul... kevés előnynek:S

2010. júl. 28. 11:57
 9/9 anonim ***** válasza:
Én a testvérkocsinak vagyok a hive.Elképzelni nem tudom hogy oldják meg egyesek tesókocsi nélkül,persze,nagy mértékben függ a nagytesótól is.nálunk 16 hónap lesz a különbség,de az én nagyobbik babámnak az "életvitelébe"nem férne bele sem a tesófellépő,sem a kenguru.Mi egy ilyet vettünk: [link] pillekönnyű,és egy álom tolni.A hátrányait még nem tudom,mivel élesben még nem használtam.
2010. júl. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!