Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi ez a rengeteg kiütés a...

Mi ez a rengeteg kiütés a péniszemen?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok. A péniszem tövétől egészen a makkomig tart (azon már nincs). Körülbelül 100 darab lehet. Szerintem már pár éve rajta van, de eddig nem fordítottam rá figyelmet. Nem fáj, észre se venné az ember, bár egy esetleges testi kapcsolat során azért kíváncsi lennék a lány véleményére...

Csak akkor látszódnak, ha a péniszem merev állapotban van, szóval ha feszes a bőröm. Pár darab néha kigyűlik és ha a körmömmel megnyomom tűhegyni fehér válladék jön ki belőle, de nincs szaga.


Képet is készítettem róla.


[link]


[link]



Mit kezdjek vele? Nem szeretnék vele elmenni orvoshoz, mert számomra eléggé kínos lenne a vizsgálat, nem is beszélve arról, hogy amint említettem, csak merev állapotban látszódnak...


Köszönöm a (tartalmas) válaszokat!


2009. júl. 13. 13:17
 1/4 anonim válasza:
evvel nincs semmi gond ilyenek kell lenni átlagos
2009. júl. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

KEdves Kérdező!


A látottak alapján ezek ártalmatlan faggyúmirigyek, melyek a pubertás körül aktiválódnak. Nincs vele teendő, mert nem kóros dologról van szó. Nagyon fontos a pénisz alapos tisztítása.


üdv: dr. Szalai Krisztián

2009. júl. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

FIGYU FIGYU JAAJ ETTŐL ÉN IS NAGYON MEG VOLTAM ILYEDVE!! SEMMI BAJ! MEGKÉRDEZTEM EGY UROLÓGUST A NETEN ÉS AZT MONDTA H HA EZEK NEM LENNÉNEK AKKOR LENNE BAJ! HAGY BÉKÉN ÉN IS FÉLTEM DE SEMMI MINDENKINEK VAN! NEKEM IS! ,

F/14

2009. júl. 16. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Az enyémenis ugyan ilyenek vannak! De tényleg ne aggódj, ezzel nincsen semmi probléma! 15/F
2009. júl. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!