Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek, hogy meggyógyuljon...

Mit tegyek, hogy meggyógyuljon a kisfiam popsija a pelenkakiütéstől?

Figyelt kérdés
Nappal 2-3 óránként szoktam átpelenkázni. Még csak anyatejet eszik. A reggeli peluscsere kivételével mindig van széklet a csomagban, és eléggé folyós. Szinte csak Sudocram-et használok a posijára, mióta hazahoztuk a kórházból, mert eddig az vált be legjobban. Próbáltam korábban a Bepantent, de az neki nem jó, a gyógyszertári popsikrém se jön be. Vettem Neogranormont, és gondoltam az helyrehozza a popsiját a pelenkakiütéstől, de mintha még pirosabb lenne a popója azóta. Szegény nagyon sírt fürdetésnél, mert biztos csípte a víz is. Aloe vera spray-t is kipróbáltam, de nem enyhítette a gyulladást. Mit tegyek? (5 hónapos a baba)
2009. máj. 5. 21:41
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Szia! A kisfiamnak szinte hólyagos volt a feneke, bementem a gyógyszertárba és kértem ott készített kenőcsöt.

Vény nem kellett hozzá, kb. 600ft volt.És már pár órán belül látszott a hatás. Azóta csak ilyet használunk, semmi gond.

2009. máj. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Boraxos gyógyszertári popsikrémtől elmúlik. Csukamájolajos. Abban van gombaölő cucc is. Marha büdös mondjuk, de mi ezt használjuk az elejétől, és még sose volt egy pötty se rajta.

Amúgy meg azért nem jó vastagon bekenni a krémmel a popót, mert úgy a pelenka nedvszívó rétege nem tud érvényesülni, és csak pang a pisi a bugyorban, nem tud a pelusba felszívódni.

2009. máj. 6. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
szia, nekünk is ez volt a problémánk. A sudocream nagyon jó, 2 nap alatt helyrehozta. Elég drága(2000 Ft) de megéri. Nekem a védőnő ajánlotta, azt mondta, hogy a piros ecsetelő, amit kiírt a doki, nagyon csíp.
2009. máj. 6. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Szia! Mi is a Sudocren krémet használjuk,mert már a gyógyszertári nem jó.Drága,de megéri,hogy szép legyen a popó,és sokáig elég.
2009. máj. 6. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!