Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 14 hónapos kisfiam náthás...

14 hónapos kisfiam náthás lett, lázas, szörcsög, hogy segithetek rajta hogy hamar meggyógyuljon?

Figyelt kérdés
kap c-vitamint, orrcseppet, szivom az orrát, de most éjjel megint nem alszunk ha eldugul neki.. ugy sajnálom, nurofent is kapott, étvágya sincs ami fura
2011. szept. 23. 21:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Orvosnál nem voltatok?Ilyen kicsi gyereknél az öngyógyítás még nem ajánlott. Mi is pont ebben a cipőben járunk. Az éjjel 2-5-ig nem aludtunk, mert ahogy leraktam kb. 5 perc után már fel is kelt, mert nem kapott levegőt. én reggel el is vittem orvoshoz, fenistil cseppet és terpin hidrátot kapott, plusz kap még cebion cseppet , szívjuk az orrát. Ennél többet nem lehet tenni. remélem jobb lesz az éjszakánk.
2011. szept. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Párásítsd nála a levegőt.a c vitamin az jó,nasivin orspray.Gyakori orrszívás,ha van orrszívó porszívód,az jó,mert az hatékonyabb.Lázra a nurofen jó.Sok folyadék,ha köhög vehetsz neki baby luufot,valamint köptetőt.De főzhetsz hagyma teát is.Amég beteg nem is lesz sok étvágya,kínálgasd több mindennel.Volt,hogy az én fiam három napig csak joghurtot,gyümölcsöt és kekszet evett,mert mást nem kívánt a betegség miatt.Viszont,ha három nap után sem javul vidd el orvoshoz,nehogy szövődnénye legyen.Ja és ha van otthon akkor napi 2x fél ampulla calcimusk.
2011. szept. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Még annyit, hogy a Nurofen mellé nekünk van itthon Panadol is. Az első ibuprofén tartalmú a második paracetamol. Amikor nehezen ment le a láza a lányomnak, felváltva adtam neki őket, mert nem kellett közötte olyan sok időnek eltelni, mintha csak az egyik fajtát kapja.
2011. szept. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!