Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem hajlandó megenni...

Miért nem hajlandó megenni fél éves kisfiam az esti tápszert? Alig eszik belőle. Már csak reggel és este kap tápot, de az esti nem csúszik le neki. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2009. máj. 5. 22:09
 1/5 anonim ***** válasza:
10%
A barátnőm (a gyerekorvosa tanácsára) beleolvasztott egy (EGY!!) kocka boci csokit az esti tápjába, úgy megitta.
2009. máj. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
42%
oooo istenem nehogy adj neki csokit az lenne a legnagyobb butasag!!
2009. máj. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem délután kapjon kevesebbet abból amit enni szokott vagy a vacsorát told későbbre. Ha viszont így is átalussza az éjszakát, akkor biztos jó Neki úgy ahogy van, ne zargatsd. Ha a tejbevitel mennyisége miatt aggódsz, akkor napközben is tápszert adj Neki inni pl. ebéd után.
2009. máj. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én babám is féléves, ugyanezt csinálta, itt kértem tanácsot az étrendjének kalakítására, azóta nincs gond. Ird le, ha gondolod a napját, mit és mennyit , mikor eszik , hátha tudunk valamit agyalni rajta.
2009. máj. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
6 hónaposan nagyon kevés a 2 adag tápszer!Amúgy is 3x kellene még adni,tényleg valamit variálni kell.
2009. máj. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!