Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másfél évesem nem hajlandó...

Másfél évesem nem hajlandó aludni napközben ez normális így?

Figyelt kérdés
Látom rajta, hogy nagyon fáradt nyűgös már kora délután de semmi pénzért nem fekszik le sehol se az ágyában se a miénkben mellettem ,sehol csak sír.Ez így megy 3 hete.Azóta nem alszik de már (új idő szerint 19.30-kor durmol tejivás után rögtön!Van más is így?Reggel 7.30-kor kel(eddig 8.30-kor)
2011. okt. 31. 21:51
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Babakocsiban sem alszik el? Az én 17 hónapos kislányom altatása sem mindig egyszerű feladat, van, amikor ő is csak sír, és nem tud elaludni. :( Ilyenkor kiviszem a levegőre, ott hamarabb elalszik mint bent, de ez sem mindig jön össze. :(

2011. nov. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Köszi a használható válaszokat!Elsőnek: altasd el te vagy az anyja....gondolom te nem voltál még ilyen helyzetben mert akkor nem így osztanád az észt ilyen használhatatlan hülye beszólással!Idióta!Nincs senki a közeledben?Na akkor....

A kutyásnak meg:mióta kérdezünk kutyákról a babák témakörnél te tökkelütött!Eltévedtél egy kicsit?Van ez így,mindenkinek lehet szar napja!

2011. nov. 1. 21:49
 13/14 anonim ***** válasza:

neked tényleg elmentek otthonról...

de, volt hogy nem akart aludni a fiam délután de akkor tartottunk csendes pihenőt a sötét szobába és általában megunta és elaludt. vagy babakocsiba ültettem és a friss levegőn elaludt vagy autóval mentünk pár kört...


nem az észt osztottam, azt kérdezted, hogy normális-e így, én meg írtam, hogy nem normális...


basszus, tényleg kiakadtam rajtad, szerencsére kevés az ilyen tapló ezen az oldalon mint te

2011. nov. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Basszus te nem tudsz már eldugulni!?Ne te osztogasd itt az észt nem voltam kíváncsi a válaszodra!Szófogadóbb lehetnél mire tanítod a gyerekedet?
2011. nov. 2. 21:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!