Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan tudnám leszoktatni 7...

Hogyan tudnám leszoktatni 7 hónapos lányomat hogy pelenkázáskor ne rugdossa a hasamat és a mellemet?

Figyelt kérdés
Iszonyatosan fáj, amit csinál, de nem tudom megakadályozni akkor sem ha a kezébe adok valamit. Segítsetek légyszi mert sokszor kiborít vele...:(
2011. nov. 1. 13:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
50%

én lefogtam. lesz ez még rosszabb is. lesz hogy szó szerint rá kell nehezedned, vagy össze préselni a lábait hogy ne legyél tiszta kaka.

kb 11 hós korára nyugodtott le. most már sokkal jobb a pelenkázás.

2011. nov. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
én énekelek, grimaszolok, furcsa hangokat adok, nevettetem, puszilgatom, játékot adok a kezébe, mondókázom - ezek közül vmelyik mindig segít :))
2011. nov. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nálam csak egy dolog vált be: oldalt kell állni :)
2011. nov. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Helyezkedj oldalra.
2011. nov. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
23%
csapjál neki oda!
2011. nov. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
63%

nem tudlak megnyugtatni, enyém 2 éves és még mindig rugdos, ezerrel kacag rajta mikor majd összepisilem magam fájdalmamban. igaz csak reggel félálomban kapok találatot, egyébként már ki tudom védeni :D


igaz én nem csaptam oda neki mint az ostobák... :)

2011. nov. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Bugyipelenka, 2 másodperc alatt kész a pelenkázás.
2011. nov. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
köszi a tanácsokat. Azért oda csapni nem szeretnék.
2011. nov. 1. 14:50
 9/15 anonim ***** válasza:
Fiam is ezt csinálta pont 7 hónaposan, de kb. 1 hétig tartott nála. Én is úgy hajoltam, hogy ne érjen el a lábával.
2011. nov. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Én is oldalról pelenkázom, nekünk eleve olyan a pelenkázó. De az én fiam sem könnyű eset... Most 9.5 hónapos, iszonyú aktív baba. Ha a kezébe adom a popsikenőcsöt vagy a vigantolt akkor picit könnyebb.

Odacsapni?? Ez nagyon okos hozzászólás volt... Attól hogy bántod nem fogja megérteni hogy nem szabad, max lesz egy agresszív gyereked....

2011. nov. 2. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!