Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem hízik eléggé a...

Miért nem hízik eléggé a babám? Váltsunk tápszert?

Figyelt kérdés
7 és fél hetes a kislányom, 3 hetes kora óta tápszeres, milupa milumil ha start optimát eszünk. Napi 6-7 alkalommal eszik, ritkán eszi meg a 130 ml-t úgyhogy csak 100-at csinálok mint a kezdetekkor, de ebből is meghagyja majdnem felét sokszor. sokat vissza is büfizik. 3700 grammal jöttünk haza most 4800 gramm kb. Laktatósabb tápszer kellene?
2011. nov. 1. 18:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Gondolod,hogy az itten válaszolók fognak jó tanácsot adni? Vagy orvost meg se kérdeztél? Én mostanában nem leszek anyuka,ahogy a nevem is mutatja,de ha lenne gyerekem,nem itt kérnék tanácsot.
2011. nov. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A fiam 8 hetes és 4 hetes kora óta eszi ugyanezt a tápszert. Naponta 6-szor eszik, a 130 ml-ből általában meghagy egy keveset. 3670 volt mikor kijöttünk a kórházból. Most 5,5 kg.

Azt nem tudom, hogy kell-e másik tápszer nektek. A súlyához kb. 700 ml-t meg kellene ennie. Ennyi megvan egy nap?

2011. nov. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

3800al jöttünk haza, most 12 hetesen 5660. Ne aggódj megeszi ami neki kell. Enyém is van, hogy csak 60akat eszik. A védőnöm azt mondta, hogy amelyik gyereket megkínálják, az nem fog éhen halni. És ez igaz. Ha éhes, eszik. Amúgy, ha sok jön vissza akkor próbáljátok ki sztem az AR optimát, mert az gátolja a bukást. Nekünk segített a cumisüveg csere is. Aventből sokkal kevesebbet eszik, míg a Mamosból dupláját. De nem kell másik üveg, csak a fejet vedd meg, mert kompatibilisek.

Az előttem szólonak: az anyukák sokszor tapasztaltabbak itt, mint a védőnők. Lásd én: nekem ezeket senki nem mondta, magamtól jöttem rá 10000esek árán.

2011. nov. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Enyémek is tápisak voltak, nekem azt mondta dokim, hogy miután visszanyerte a baba a születési súlyát- kb 2hét- utána hetente minimum 150gramm hízás legyen meg. Az nálatok is megvan, ha az első két heteteket nem számolom. Tehát nem lesz 4hósan 9kg-os babád- de hát nem minden baba órási. Az enyémek is ilyenek voltak egyébként, mind a kettő. 2hósan 5kg-osak voltak, pedig szintén 3700-zal és 3600zal születtek. Egy évesen voltak 9kg-osak. Nagyon egyformán fejlődött a súlyuk, pedig nem ikrek- van köztük 2év. :)

Jó babázást, ne aggódj, nincs gond nálatok!

2011. nov. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok- még annyi, hogy mi is a Start tápival kezdtünk, és kb 2-3hós kora között írta már a doki a HA1-es tápit. FÉl éves koruk után pedig a 2-est.

Dokit kérdezd meg, hogy ehetitek-e már az 1-est.

2011. nov. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!