Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Már váltsak is át? Tegnap...

Már váltsak is át? Tegnap töltötte kisfiam a 6 hónapot. Ma dr néni azt mondta váltsunk tápszert, mármint 1-esre. Akkor már most át is kell váltani? Elég válogatós, örülök, hogy most pl megeszi a Beba-t. Miben lesz más?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm a válaszokat!
2010. jan. 15. 12:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha elfogy a masik tapszer, akkor 1-est vegyel majd! Mit eszik a babad meg a tapin kivul?
2010. jan. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
6 hónapos kortól nem a kettes van véletlenül? Beba2-es is van, ha eddig szerette, a következő számot is szeretni fogja szerintem.
2010. jan. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Most néztem pontosan HA Beba 2-es tápszerről van szó.

Már eszik babám mellette-4 hós kortól,de még én mindig javában csak azokat adom neki ami 4 hós baba ehet.Már az ebédet kiváltottuk.Tejpépet is eszik,ha éppen nem hajlandó megenni a tápszerét.Elég válogatós,sőt most hogy jön a foga kifejezetten rossz evő lett a drágám.

Akkor szerintetek meg fogja enni?

2010. jan. 15. 12:55
 4/4 anonim ***** válasza:
Csak akkor válts, ha elfogyott az előző doboz. A baba szervezete nem tartja nyilván azt, hogy esetleg ma 6 hónapos, vagy 2 nap múlva lesz annyi, esetleg 3 nappal elmúlt. A váltást 6 hónapos kor körül szokták ajánlani, de nem napra pontosan kell.
2010. jan. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!