Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam 5 hónapos korától...

Kisfiam 5 hónapos korától fogzik,most lesz 9 hónapos és egyre durvább,van amikor fél óránként ébred és csak a kezünkben alszik,ha le akarjuk tenni újra felsír. Más babáknál is ilyen nehezen megy a fogzás?

Figyelt kérdés
Régebben nem volt ilyen durva,azóta kipróbáltunk már mindenféle szert,de nem sok sikerrel.Néha azon gondolkozom nem is a foga,de mi lehet még?Előtte hasfájós volt,szóval 9 hónapja nem alszok 3-4 óránál többet egyszerre,néha már úgy vagyok vele hogy nem bírom tovább!!!A férjem mindenben segít,de senki más,ő is teljesen kivan,ráadásul neki dolgoznia is kell.Sokat veszekszünk,házasélet 0.Adjatok tanácsokat,mert teljesen kész vagyok!!!
2008. okt. 24. 00:13
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, próbáltad-e a homeopátiás szereket, nálunk beváltak, fogzásra pl. a Camomilla CH15, de a patikában segítenek.

Ami még nálunk bejött, az az illóolajas mécses. A mécses olajtartójába tegyél egy kis vizet meg csepegtess bele levendula illóolajat (citromfű is jó, de a levendula jobb). Gyújtd meg a mécsest és hagy néhány órát a szobában. Az én lányom úgy alszik tőle, hogy még néha szopizni se ébred fel. De ha minden nap használod, egy idő után hozzászokik, szóval csak alkalmanként csináld, úgy nagyon hatásos!

Kitartást, remélem, segítettem valamit.

2008. okt. 24. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Neked legalább ott a férjed. Az én kisfiam dettó ugyanez, csak nekem nem segít a férjem, ugyanis nincs mellettünk. Én is teljesen készen vagyok, ha már nagyon nem bírom, megkérem napközben Anyukámat, hogy segítsen egy kicsit, és legalább akkor alszom, amikor a babám is.

Kitartás!

2008. okt. 24. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia!Az én kisfiam most 6hós ugyanezt csinálta 4hós korától mikor rájöttem,hogy ez csak hiszti.Volt,hogy éjjel is óránként ébredt állandóan cicizett.Ráhagytam éjjel nem szoltam hozzá,mondanom se kell allig birtam ki mikor1órán át üvöltött ez volt a legrosszabb az első két napban.Egy hétre rá végigalussza az éjszakát 5kor kel cicizik és alszik tovább 7-8ig.Próbáld ki nagyon nehéz,de megéri,mert sokkal kiegyensulyozottabb a kisfiam is mióta kialussza magát.sok sikert!
2008. okt. 24. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!