Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi az amit mindenképpen...

Mi az amit mindenképpen megveszel a gyerekednek?

Figyelt kérdés
Olyan dolgokra gondolok, amit ártól függetlenül, legjobb minőségben megveszel.
2011. nov. 2. 11:00
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

cipő, kaja és az autósülés

a ruha használt, de nem mind.

2011. nov. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Hát én se a babámon spórolok, mindent megveszek, ami kell. Nem Libero pelust veszek ugyan, hanem Tesco szineset,vagy Huggiest, de nekünk ezek tökéletesen beváltak, volt, hogy a Liberoból kifolyt a pisi, a Tesco szinesből még soha. Ha kell ruha, megveszem. Ami ártól független, azok a tisztálkodási szerek, pl:fürdetőhöz ragaszkodunk a Johnsonoshoz pl. Popsitörlő a Lidl-s vált be, ha felmenne az ára, akkor is ezt venném, se nem túl nedves, se nem túl száraz. Játékokat is megveszem, nem mindent újonnan, de inkább veszek több félét olcsóbban, mint 1-et 10ezerért. Valamint amit már irtak előttem, a cipő, azt szintén nem fogom majd árhoz mérni. Ha az apja megveszi a 600ft-os cigit, én miért ne vásároljak a babánknak, magamra úgyse nagyon költök, nem mintha időm lenne shoppingolni. 6hós baba anyukája
2011. nov. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

A cipő az amin nem spórolok!Nem adnék rá más által haznált,kitaposott cipőt,pedig de sokat kaptunk......

Magas a lábfeje a fiamnak így szinte csak a Siesta megy rá a lábára!De amúgy is nagyon strapabíró,megbízható márka úgyhogy amúgy is megvenném neki!

Ruhát azt rengeteget kap használtat,köztük márkásakat,alig használtakat is,azokat használja úgyhogy ezen egy kicsit tudok spórolni!De sztem ruhánál ez mindegy!



A pelus amin szintén nem spórolok neki!Pampers vált be!


Kaja:szintén nem spórolok rajta!Míg nem ette a mi kajánkat addig sok bébiételt megevett és abból is nem a noname márkát!Azon kívül főztem is neki és mindíg piacon ismert nénikéktől vettem friss bio zöldségeket!

Most 18 hós és már a mi kajánkat eszi de megveszem neki a különböző minőségi sajtokat mert imádja(ementáli,Karaván stb)


Kenceficékből többnyire még a gyógyszertárit használjuk(popsikenőcs,testápoló stb)nekünk bevált akkor nem látom értelmét,hogy mindenféle kemikáliával kenjem a bőrét!


Játékokból van neki használt is meg egy pár új is(szülinapra,karácsonyra kapott)de ebből is úgy gondolom,hogy jó neki a használt is mert mi van ha nem szereti meg azt az 10-20 ezres játékot és csak ott áll a sarokba!

2011. nov. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Pelenka,törlőkendő,tisztálkodó szerek.Bár az nem a legdrágább,de megvenném ha drágább lenne is.(babylove).Cipőt használtan sosem vennék,viszont nem a legdrágábbat veszem(mert nem feltétlen az a jó),nekem így is drága,de kínait azért nem veszek.Bébiételnek valóból is csak hibátlant(de nem biot).
2011. nov. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:

Jó régi kérdés... De gondolom azért nem baj ha írok egy választ.

A popsitörlő, testápoló, pelus mindig a legjobb. Nem szeretném ha valami baja lenne a picimnek. Ruhából csak 1-2 van turkálóból, cipőt, szandált vagy papucsot is csak jó minőségűt veszek. Egy hónapja kapott a kislányom egy vékonyabb tavaszi dzsekit, eddig is tavaszi volt csak vastag, most átmeneti. Étel is mindig jó fajta, finom és ha lehet akkor nem nagyon „vegyszerezett” jut az asztalra. Azért még nézem az árát is mert nem akarok 1.000.000 forintért venni 3 db paradicsomot... Remélem segítettem egy kicsit annak ellenére hogy jóval a kérdés feltevése után válaszoltam. Bocsi ha hosszú lett.

2017. ápr. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
2017-i vagyok a kislányom 1 és vél éves
2017. ápr. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!