Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mire sikerült megtanítani a 9...

Mire sikerült megtanítani a 9 hónapos babátokat? - két tárgyat egymáshoz ütöget - két építőkockát egymásra tesz - tapsol - integet - puszit küld - dobozba pakol - gombot nyomogat

Figyelt kérdés
2010. dec. 15. 22:47
 1/8 anonim ***** válasza:
ebből lehet választani? :)))
2010. dec. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen, ezek példák. És ki is lehet egészíteni. :-)
2010. dec. 15. 23:13
 3/8 anonim ***** válasza:

Ezekből semmit sem tud még. Jelenleg el van foglalva a nagymotoros mozgásfejlődéssel: kúszik, próbálgatja a mászást, a mai naptól már tud ülni is. :-)


Imád zajd csapni, pár napja felfedezte, hogy ha kemény tárgyat kemény tárggyal üt, akkor az hangos. :-) Én még nem tanítom semmire, arra sem, hogy utánozzon engem.

2010. dec. 15. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kisfiam 9 hósan (most 10 hós) egymásra tette az építőkockákat,tapsolt,mászott gyorsan-gyorsan( kergetőztünk) felállt,dobozba ki-be pakol,letakart dolgot kitakart és megtapsolta magát kacagva,kupakot visszahelyezte a helyére(nem csavarja be),puszit adott 8 hósan.Gomb nyomogatás,felfordított teherautó kerekeit pörgeti,felmászott ágyba lemászott (helyesen a lábával előre).stb
2010. dec. 15. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia!



A kisfiam 23.-án lesz 10 hónapos.

Felül, kúszik,mászik, feláll, a járássegítővel már megtesz pár lépést, összeüt két tárgyat, ha autóval játszik, akkor azt mondja hogy brümm-brümm, ha labdázni szeretne akkor azt mondja, hogy lla. :)

Táncikál ha zenét hall, kedvenc zenéje ez:

http://www.youtube.com/watch?v=vSYadh2xmcI

és a többit is szereti :)

A fésűt ha a kezébe adom, akkor megfésülködik, igaz fordítva tartja, de nem baj :)

Már mondja, hogy apa, baba, tete.

2010. dec. 16. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az én 9 hónaposom felül, fel áll, kúszik, pár lépést megtesz oldalazva egyedül. Mászni nem mászik négykézláb, hanem mint valami kommandós, úgy közlekedik. Ha mérges, akkor brrrr hangot ad ki:), berreg, mint egy kismotor. Puszit ad, simogat-szeretget, integet. Ha sikerül megszereznie a cipőjét, akkor hozza utánam és folyamatosan tá-tát mond. Imádja a tükörben nézegetni magát, integet és mondja baba. Az, hogy hol a feje, orra, nem is érdekli. Mondhatom én éjjel-nappal, rám sem hederít. Még a fejét is elfordítja:). Lusta inni pohárból:( inkább szomjazik. Ja! Bezzeg a hasát azt félti! Ha meghallja a mikró hangját, akkor bezzeg rángatja a nadrágot rajta és kiabálja, hogy hamm-hamm:)
2010. dec. 16. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

ezek egyke sem követelméyn 9 hónapos korbna. pl a kocka egymáshoz ütögetése 12-15 hós kor között követelmény.

amúgy az enyém nem csinált ilyesmiket 9 hónaposan. mindegyik felsorolt dolgot 11 hósan csinálta először.

9 hónapsan inkább mászni szeretett, nem arra figyelt amire én tanítottam volna. :) ja, azt mondta hogy vau vau, ha kutyát látott, de a kutyákat a mai napig imádja. :)

2 éves most, és fél évvel előtte jár a korának megfelelő átlagnak....

2010. dec. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
9 hós kisfiam felül, feláll, kúszik. Mindent meg szeretne fogni, a toronyépítő poharakat szétszedi, az ebből épített tornyot élvezettel rombolja, mini bébi zongorán és zenélős játékon gombokat nyomogat. Egyelőre ennyi, pohárból iszik, de csak pár kortyot. Ha valami nem tetszik neki, rázza a fejét, hogy nem.
2010. dec. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!