Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt más anyuka is akinek...

Van itt más anyuka is akinek 2008. szeptemberében született a babája?

Figyelt kérdés
Mi a neve a kicsinek?Mekkora most? (súly,hosszúság)Miket csinál?Beszél már és ha igen miket?
2010. febr. 17. 15:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

igen:)

80 cm, 9800 g

szavakat mond már, de nem beszél.

sok mindent csinál: ide-oda megy a lakásban, pakolgat, rakosgat, elvan. vagy hogy érted, hogy miket csinál?


tiéd? hányadikán született?

:)

2010. febr. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
szeptember 12-én született.82 cm és 11 kg.Ő is megy a lakásban ha játszik és már nem kell neki a játék elrakja maga után.És simán megmondja ha valamit akar vagy valahogy megmutatja sőt már most veszekszik velünk.
2010. febr. 17. 15:56
 3/11 A kérdező kommentje:
és a tied hányadikán született? és mi a neve?
2010. febr. 17. 15:57
 4/11 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Az én kisfiam szept.30án született.Levente,81 cm és 11 kiló. A szavakat kezdi ismételgetni,vagyis csak az első 2-3 betüjét. pl.amikor kérdezzük,hogy kérsz?akkor mondja,hogy "ké" :) olyan édes. ügyesen megy fel már egyedül is a lépcsőn,lefelé még segítséggel is nagyon nehezen. Ma először segített elrakni a tiszta ruhákat,egyesével adogatta,hogy hajtsam össze. Egyébként egy "kupikirály" mindig minden széjjel van...:S Már eléri a kilincset,úgyhogy zárni kell mindent.

2010. febr. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam szeptember 7-én született, Bencének hívják, 80 cm, 11kg.

Beszélni még csak "rövidítve", vagyis a szavak első 2-3 betűjét mondja, néhány állatnak a hangját utánozza, kipakol, elpakol, felmászik mindenhová (amitől rosszul vagyok), és nagyon hisztis. De imádom!!! :)

2010. febr. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Az én kisfiamat Dávidnak hívják.Mondja hogy: anya,apa,mama,baba jön szólni ha kaka van a pelusban rendesen mondja hogy "anya,kaka,tele"és mutat a pelusára.Ha kérdezzük mi van a hűtőben mondja hogy tej.Ha sétálni akar menni hozza a cipőnket és mondja hogy anya v. mama busz.És mutat kifelé az ablakon.A fürdőszobában felsorolja hogy kinek a törülközője van ott.Hirtelen ennyi jutott eszembe
2010. febr. 17. 19:01
 7/11 anonim ***** válasza:

Ugyan a fiam júl 28-án született, de alig több, mint 1 hónap választja el a szeptembertől. Ő 83 cm és 10,3 kg. Jön-megy előre és hátrafelé is, táncol, pörög körbe. Elpakol maga után, de kipakolni jobban szeret. Kb. 10-12 szót használ már rendesen (apa, mama, nyanya (anya)sütő, tapéta, kaka, pipi, ennyi, hoppá, csüccs, potty, pápá, dédi), de sok szónak mondja az első vagy utolsó szótagját.

Állandóan utánoz mindent és rengeteget mókázik.

Kakilásnál előre szól, pisilésnél csak közben, így a tavasszal mi szeretnénk elkezdeni a biliztetést.

Marcellnek hívják.

2010. febr. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
16:12es vagyok. Levi mikor mondjuk neki,hogy mondja,hogy mama és apa,az megy,de ha nyára kerül a sor csak csettintget a nyelvével vigyorogva... Én vagyok a kaja...:D
2010. febr. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
vagyis ANYÁRA,lemaradt az a betű,bocsi.:)
2010. febr. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Kislányom 13-án született, Léna a neve.

Beszélni még nem beszél, csak szavakat utánoz (labda, cica, kacsa...).

Nem igazán köti le semmi sajnos és eléggé hisztis, de csak kinövi lassan :)

2010. febr. 18. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!