Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » SOS- nagyon magas láz, tünet...

SOS- nagyon magas láz, tünet nélkül? Volt a babádnak ilyen? Mitől? Légyszi irjatok nagyon aggódom.

Figyelt kérdés
Két nap estére 40 fokos láza lett 16 hós kisfiamnak. Nagyon nehezen sikerült levinni a lázát. Ma az orvos újjbegyéból vért vett hogy nincs e gyulladás benne, de nincs. Torka nem piros, semmi tünet csak a láz. MOst olvasgattam a neten és olyan ijesztő dolgokat találtam (daganat) hogy csak sirni tudok hogy mi baj lehet.
2011. nov. 2. 13:57
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
0%
Csak egy ötlet: nincs túl meleg a lakásban, vagy nincs túlöltöztetve? Attól is belázasodhat. Lányom a nyári kánikulában lázasodott be amikor 27 fok volt a lakásban.
2011. nov. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Jaj, olyan kedvesek vagytok. :) Komolyan kicsit megnyugodtam hogy nem olyan ritka ez mint ahogy én gondolom. Majd megirom mi lett.

Egyébként eddig nyoma nincs a láznak és jól is van, játszik ahogy máskor. Remélem nem is lesz már lázas.

Mégegyszer köszi! :)

2011. nov. 2. 17:17
 13/17 A kérdező kommentje:

Délelőtt a vizelet negativ lett. Dél fele észrevettem pár pöttyöt a fején hamar megnéztem a törzsén de semmi nem volt. Aztán előbb eltettem aludni és gondoltam előtte megnézem hogy nem-e lett rajta még pötty és bizony ott vannak a pocikáján. Soha nem örültem még igy kiütésnek. :))

Amúgy tegnapra egy rágófog is kijött neki.

2011. nov. 3. 14:34
 14/17 anonim ***** válasza:

No, örülök hogy megoldódott!

(Dokitok Nobel díj esélyes, már bocsánat...)

első

2011. nov. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Ugyanez a helyzet nálunk!!!!Már második nap, hogy a hűtőfürcsi után 1 órával újra 39 fölött van a hője. Semmi más tünet. Amúgy a mi dokink se mondta a 3 napos lázat, de én hallottam már róla.
2011. nov. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Hát még jó hogy van ez az internet. :)
2011. nov. 7. 15:45
 17/17 anonim ***** válasza:
Jó ám, sőt én még terhesen pont ezen az oldalon olvastam először a 3 napos lázról, és mivel még előtte sose, nagyon meg is maradt a fejemben. És sajnos bele is estünk :((( Na de ha nem olvastam volna, és ugyebár adoki sem mondta, akkor mentünk volna a kórházba, vagy ügyeletre, főleg mikor kipöttyösödött...így meg nem aggódtam (annyira) szét az agyamat, és már kutya baja :)
2011. nov. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!