Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Össze fogok omlani, érzem....

Össze fogok omlani, érzem. Irna nekem valaki? Nem tarthatom meg a harmadik babám

Figyelt kérdés
Kérlek ne bántsatok...Van két kicsim,egyik 1, a másik 2 éves.Mindkettő császármetszéssel született.(Ez miatt sem vállahatnék most nagyon 3.ik at)plusz antidepresszánst szedek,plusz elég pocsék a házasságom,mindkét terhességem-babavállalás nagyon megviselte,egy harmadikat már biztos nem birna ki.Meg még ezer ok szol ellene hogy ne tartsam meg.A hormonális fog. gátlot nem birja a szervezetem,a spirált kilokt e méhem,és terhes lettem...nagyon félek az abortusztol.Mi lesz velem?Hogy leszek lelkileg ez után az egész után,már most elbőgöm magam ha egy babára nézek,pedig még fel sem ébredt az én kettőm,hogy éljük ezt tul?
2011. nov. 2. 15:46
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Tényleg minden ellene szól. Igy is a barátnőm jár pénzért segiteni nekünk néha napkozben,mert a két kicsinek is oylan eltérő a napirendje hogy egyszerűen nem lehet egyedül csinálni,még őket kettőjüket sem.
2011. nov. 2. 16:58
 12/14 A kérdező kommentje:
Köszi,neked is minden jót. Ha mégis vissza kell venned a gyogyszert kérdezd meg a dokidat,errol amit én javasoltam kb. a 2ik emailemben.(Coaxil) Vagy hatástalan lesz,vagy nagyon jo.
2011. nov. 2. 17:04
 13/14 anonim ***** válasza:

Rendben!

Majd írok én is.


Fel a fejjel s kitartás!

2011. nov. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Nekem is 2 kicsi gyerekem van, és mindíg azt mondtam h biztos nem tudnámelvetetni a gyerekem, ám ahogy belekerülsz a tényleges helyzetbe sokszor máshogy döntesz mint a nem éles helyzetben....

A hosszú hétvégén nálunk történt egy kisebb baleset a védekezésben és azóta azon imátkozom hogy ne hogy terhes legyek mert IDEGILEG!!!! nem bírnám(amúgy a ciklusom vége felé tartottam tehát elméletileg nem nagyon lehet gáz, de ott van az a pár %)....nem bírnék el egy 3 babával...már most is teljesen kész vagyok

Én most tervezem valami nyugtató bevezetését mert egyszerűen úgy érzem megőrülök(bezártságtól, attól hogy egész nap nekem kell helyt állni, fáradságtól, hisztiktől)......olyan fura hogy 1 gyerekkel tök jól el voltam....most meg szenvedek mint a kutya pedig szeretem őket,de jelenleg pocsék anyánakérzem magam.....most hétvége után szó szerint rettegtem h egyedül kell velük maradnom.......


Szóval én megértelek...bennem is ott lenne hogy szeretném s hogy hogy onthatok ki egy életet...melette ott lenne hogy nem bírnám idegileg, hisz a 2őt is nyögvenyelősen "bírom",,,,,,,rémes ez az egész....Fel a fejjel!!!!Kívánok Minden jót Neked!!Haszeretnél privit írni vagy csak beszélgetni írj nyugodtan!!

2011. nov. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!