Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hetes lesz a babám 2 nap...

2 hetes lesz a babám 2 nap múlva,2 napja fent van egész éjszaka nyöszörög sirdogál mocorog, mi baja lehet?

Figyelt kérdés
Napközben nagyon elvan eszik nézelődik és alszik.Napközben anyatejet kap pótlással mert sajnos nincs elég tejem viszont éjszakára csak tápszert.Lehet ennek köze hozzá?Vagy már hasfájos lenne?
2011. nov. 3. 10:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Kisfiamnak is 2 hetes kora körül kezdődött a hasfájás. Nekünk bevált az Infacol, meg az Espumisan csepp is. Az angol víz is jó, de annak szörnyű íze van.
2011. nov. 3. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szerintem is hasfájás, nálunk is ekkor és így kezdődött. Mst 8 hetes, 1-2 hete már jobb a helyzet. Én espumizant és kamillateát használok, segített. Plusz a babahordozóban a hintáztatás.
2011. nov. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a hasa fáj. Nálunk semmi más, csak a Gripe Water vált be (de az nagyon hamar javított a helyzeten).
2011. nov. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

2 hetesen kezdődött a hasfájós korszak nálunk is.

Infacolt használtunk mi is.

2011. nov. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!