Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vajon miért sír 3 hónapos...

Vajon miért sír 3 hónapos lányom minden délután vigasztalhatatlanul?

Figyelt kérdés
Pelus tiszta, nem éhes, csak feszíti magát és sír. Már 2 hete és csak du.
2011. nov. 4. 16:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Hasfájásra tippelek.
2011. nov. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
esetleg frontérzékeny?
2011. nov. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Mert még nem alakult ki teljesen az idegrendszere, és a sok "élményt" így dolgozza fel. Sír. Teljesen normális, idővel el fog múlni!
2011. nov. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én kislányom is 3hós lesz,ő is ezt csinálja már másfél hónapja!!pár hete durvább volt a helyzet,aztán mostanra javult valamicskét.de most is felpörög,elfárad....annyira fáradt hogy nem alszik el,bármit is csinálok.Védőnő és doki szerint ,fejletlen az idegrendszerük,túl sok inger éri,ami miatt nagyon elfárad.,és így vezeti le a feszültséget.Állítólag 3hós kor után elmúlik...hááát nem tudom...Már nagyon örülnék neki,mert nálunk az esti,-délutáni program ez...semmit nem tudunk csinálni...

Sajna megoldás nincs,..ringatni szoktam,hordozni vagy babakosiban tologatni,de van hogy semmi nem használ.Ilyenkor sír,-sír és elalszik,de akkor is csak max fél órát...:-((

KITARTÁS!!

2011. nov. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem már 5 hónapos a kislányom és az óraállítás óta minden délután nyüszög, hiába csinálok vele bármit, hiába játszanék, semmi nem jó neki. Már teljesen kikészültem, mert ráadásul egyedül vagyok vele,férjem külföldön dolgozik. Én úgy oldottam meg, hogy elmegyünk sétálni. Sajna hamar sötétedik, de a babakocsiban elnézelődik és kibírja fürdetésig. Lehet hülyének néznek, hogy sötétben sétálgatunk, de itthon nem bírja. 7kor fürdik, olyan 6ig sétálunk,utána eszik pépet és kezdődik a fürdési ceremónia, akkor már semmi baja.
2011. nov. 6. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!