Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szabad e egy gyermekes anyának...

Szabad e egy gyermekes anyának délután pihenni, ha a baba is alszik?

Figyelt kérdés
az én fiam már 9 honapos és még mindig nagyon jo alvo.nyugodtan eltudok mellette végezni a házban. az a probléma. hogy mire lepihennék, jon az anyum és cseszeget hogy neprobálôjak lepihenni. van dolgod elég. szerencsére nemlakunk egyutt, hanem 2 faluval odébb.
2011. nov. 2. 19:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Én rendszeresen szoktam aludni, amíg alszanak a gyerekeim (2 van). Nincs ebben semmi.

Amíg egy volt, akkor is aludtam, a második terhesség alatt is sokat, és most hogy kettő van, most is.

A lakás normális, főzök, takarítok. Amikor alszanak, az a két óra, az az ENYÉM, akkor nem csinálok semmit, vagy alszom, vagy netezek.

Anyukádnak mi köze hozzá, hogy te alszol???? Nem is értem, te jó ég.

2011. nov. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

uhh...mázli hogy nem laktok együtt már bocsi...


MÉG SZÉP HOGY SZABAD!!!!!:))))))nyugodtan pihizz, ne érezd ettől rosszúl magad!!!!!!!!!

2011. nov. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
84%

már miért ne lehetne.

a mama viszont fent van éjjel lázmérőzni kuppozni pelusozni hányásnál lecserélni mindent stb...

régen akkor is sanyargatták magukat anyukáink mikor nem is kellett volna csakhogy nehogy megszólják őket.

2011. nov. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Fura egy anyukád van :))

Örülj, hogy tudsz aludni, én sajnos nem tudok a kisfiam mellett, és hulla vagyok állandóan.

Irigykedek :))

2011. nov. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
zárd be az ajtót,minek szaladgál át hozzád?vagy rázd le,hogy MINT TUDOD ANYA nagyon sok a dolgom,úgyhogy nem érek rá a b@szogatásodra.
2011. nov. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan pihenj le! Mi hogyha tehetjük hárman pihenünk le baba, apa, és én. Nagyon jó a délutáni pihenés főleg evés után! Utána több energiánk van akármire is , rövid séta....stb
2011. nov. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Az én gyerekeim pici koruktól átaludták az éjszakát. Csak akkor kellett hozzájuk felkelni,ha betegek voltak. Szerencsére ez ritka volt.

De én is sokszor aludtam délután: De ha nem,akkor olvastam TV-ztem,kézimunkáztam. Vagy éppen elmentem valahova,a gyerekekre pedig vagy az apuka,vagy a mamák valamelyike vigyázott.

Nyugodtan aludj,ha megteheted,ha van rá igényed.

2011. nov. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
72%
Feltetlen lazits, pihenj le! Sot ha megteheted, akkor hetente 1 szabad napot, kimenot is szervezz meg, amikor onmagaddal foglalkozol.
2011. nov. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Szinte mindig aludtam a gyerekkel.Éjjel amúgy sem tudtam korán lefeküdni soha, így lecsiptem a délutánból egy kicsit magamnak. Nemegyszer volt olyan, hogy a gyerek altatott el engem. :)) ( Ha azt látta, hogy nyitva van a szemem, a világért sem aludt el soha.) Átöleltem, és így felrezzentem akkor is, ha nagyobb levegőt vett, vagy megfordult álmában. Nappal mindig velem volt a nagyágyban, éjjel meg a sajátjában pihent. Miért ne pihenhetnél te is, ha szükségét érzed?
2011. nov. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha a gyereked biztonságban tudod (kiságyában alszik pl), akkor igen. Nyugodtan dőlj le, mert a gyerekednek is szüksége van a kipihent anyára, aki türelmesen tud vele foglalkozni. Dolog mindig van elég, ha erre alapoznánk, soha egy percre se ülhetnénk le.
2011. nov. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!