Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A Chamomilla Vulgaris 15ch-t...

A Chamomilla Vulgaris 15ch-t adhatom 15 percenként 2,5 ml teában? Viburcol kúppal együtt is lehet?

Figyelt kérdés
2009. máj. 7. 13:22
 1/6 anonim ***** válasza:
15 percenként????Hány golyót és hányszor 1 nap???Én max 3X5 golyót adok/nap.Adhatod a Viburcollal,de kb.fél óra eltérés legyen.
2009. máj. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kezd kikészülni a babám. Reggel óta egyfolytában sír, ezért kérdezem, hogy lehet-e sűrűbben is adni! És előtte-utána mennyi ideig nem lehet inni?
2009. máj. 7. 14:06
 3/6 anonim ***** válasza:
A 15CH-t ha szükséges adhatod neki negyedóránként. A homeós könyvben ez áll: 5 golyó akár negyedóránként. A 30CH-ból csak napi 2-4 alkalommal szabad adni 5 golyót. Műanyag kanálban oldd fel, az előtte-utána nem szabad enni-innit én nem szoktam betartani, de szerintem így is hat a kisfiamnál.Csak mentolos, kámforos dolgot nem szabad használni, enni, de ez a babánál amúgy sem lenne.
2009. máj. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
32%
Első vok.Nem tudom a 2.vál.nak melyik könyve van,nekem a Homeopátia kézikönyve(amelynek egyik szerzője a mi gyerekorvosunk),és abban a "Fogzás"címszó alatt,a következőt írja az adagolásról:Az alacsony(C6,C9,D6,D12)potenciákat a tünetektől függően 3-4-5-ször,a közepeseket(C12,C30,D30)2-3-szor adjuk,alkalmanként 1-2 golyócskát.A 15-ös közepesnek számít,de a golyók számát emelheted 5-re alkalmanként(én is annyit adok,7 hós kora óta).De ne 2,5 ml teába tedd,mert úgy semmit nem ér.Azt írja,h csecsemőknek mindig feloldva,műanyag kanálban adjuk(a fém nem jó,elveszi a hatását).Én feloldom, fecskendővel felszívom,úgy adom be.Egyszerűbb,mint a kanállal ügyeskedni(kiveri a kezemből,elfordul,kiköpi, stb.)
2009. máj. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

2. vagyok...

Homeopátia napjainkban a címe + homeopátiás orvostól is ugyanezt az adagolási útmutatót kaptam. Igaz a mi orvosunk nem szerzője a könyvnek :-)

Amúgy meg tök mindegy hogy adod, mert a homeopátiás szereket nem lehet (vagy nagyon nehéz) túladagolni, és nyugodtan adhatod a Viborcollal együtt is, mert a hoemopátiás szereknek nincs ismert káros együtthatásuk semmilyen más szerrel.

Le lehet pontozni :-)))))

2009. máj. 8. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
50%
Szia 2.,az első vok!Ezen igazán nem fogunk össze veszni,és tökéletesen egyetértek Veled,ezt nem lehet túladagolni,így semmiféle kárt nem okoz vele.Jó babázást!!!
2009. máj. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!