Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A Jonhsons babafürdető vagy...

A Jonhsons babafürdető vagy olaj allergizálhat?

Figyelt kérdés
Eddig Gabi fürdetőt használtunk és száraz volt a babám bőre ezért elkezdtem kenni neki J&J olajjal és mivel volt kuponom ezért vettem J&J nyugtató fürdetőt. Azóta észrevettem hogy a hátán vannak piros csíkok, nem is pöttyök és érdes is ott a kisfiam bőre. Nem tudok másra gondolni mitől lehet.
2011. nov. 6. 13:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Akár mindekettő. A J&J termékek nagyon allergizálnak!

De sajnos nem jobb a többi sem.

Az én lányom a Nivea olajtól pattogott ki. :(

2011. nov. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
2011. nov. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Igen!

Próbálj gyorsan valami mást, ezt ne használd többet!

Ha a Gabi sem jött be, akkor nektek valami márkásabb cucc kéne, pl babé, weleda...

2011. nov. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Igen, a Jonhsons termékek eléggé allergizálhatnak. Mondjuk az én kisfiamnál ez nem mutatkozott meg, de hallottam róla, hogy sokaknál allergizál. Mennyi idős a baba? Lehet jobb lenne egyenlőre még csak gyógyszertári fürdetőt használni. Ha száraz a bőre, arra is írnak fel testápolót.
2011. nov. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Az én lányom is allergiás volt rá. Mi a Gabit, vagy Niveát használjuk, azok beváltak.
2011. nov. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
A Gabival nem volt semmi gond. Kisfiam 19 hónapos és régen már használtuk a Johnsons fürdetőt meg olajat is, csak nem emlékszem hogy akkor ilyen lett volna a háta, de viszont nem ez az első alkalom hogy kipattogott a háta! Mindenesetre félreteszem és nem használjuk tovább. A J&J samponjával viszont nincs bajunk. Abból eddig nem is használtunk más fajtát.
2011. nov. 6. 20:20
 7/11 anonim ***** válasza:

mi semmit nem használunk, csak sima vízbe fürdik. Mindegyik allergizálhat.

Amúgy meg a gyógyszertári fürdetőt még mindig használhatnátok, sőt az felnőtteknek is jó. Utána pedig gyógyszertári testápoló ha kell.

2011. nov. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
És azt fel kell íratni vagy lehet venni recept nélkül is?
2011. nov. 7. 13:36
 9/11 anonim ***** válasza:

Igen, mi is így jártunk a levendulakivonatos jó éjt fürdetővel.

Babét használunk azóta, és már az újszülött lányomnál is.

2011. nov. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ja tényleg, a nyugtató fürdető volt az nálunk is pont!! Végül a férjem használta el. Az olaj meg még megvan azóta is (2 éve)
2011. nov. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!