Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan fejeznéd be az alábbi...

Hogyan fejeznéd be az alábbi mondatot? Tuti, hogy a babám.

Figyelt kérdés

Vicces tapasztalatokra, élményekre, "törvényszerűségekre" vagyok kíváncsi.:)

Írok én is:

Tuti, hogy a babám, - ha dolgom lenne itthon 40 percet alszik, de ha mennénk valahová, bealszik 3 órára...

- indulás előtt telerakja a pelust...

- akkor ébred fel, amikor a wc-n ülök a nagydolgom közepette...


2011. nov. 6. 15:10
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
tuti hogy akkor a legnyűgösebb és üvölt a legjobban, mikor jön valaki akinek már hosszan ecseteltem, hogy milyen tündéri nyugodt kisbabám van.
2011. nov. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:
100%

Tuti, hogy

- a tiszta pelust 5 perc alatt telerakja...

- a légycsapóval szórakozik el a legtovábbig, és nem a játékokkal

- kakis popsival (kicsomagolva) nem bir egyhelyben maradni a pelenkázón

- mikor a legfáradtabb vagy 4x-5x ébred éjszaka, és az ellenkezője is igaz, ha én nem tudok aludni, akkor viszont átalussza az éjszakát :)

- ha vendégek jönnek, akkor a hisztis, nyűgös, sírós baba lesz

2011. nov. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Tuti, hogy akkor akar hosszan libikókázni a játszón, amikor csak ketten vagyunk, és nekem kell emelgetnem + még fogni is, hogy le ne forduljon..., de ha van játszópajtás 2 mp múlva lepattan a libikókáról...
2011. nov. 8. 13:46
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

:) De jókat írtatok, és mennyire igazakat ránk is nézve!

Előző válaszom csak a babámra vonatkoztattam, de olvasom, hogy nagyobb gyerkőcre is írtatok, írok én is a fiamra.


Tuti, hogy akkor betegszik meg amikor jó program van az oviban. (a múltkor lovagolni vitték őket, az én fiam itthon volt betegen, következő alkalommal pedig moziztak, Ő szintén itthon feküdt)

Tuti, hogy akkor kezd el csúnya szavakat használni ha sokan vannak körülöttünk és síri csend van!

Tuti, hogy akkor hisztizik a leghangosabban ha a hugicája alszik!

Tuti, hogy akkor fújja ki a fikát az orra alá amikor nincs nálam zsebkendő!

....... és így tovább!!!!

2011. nov. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Tuti, hogy a babám fél vagy egy órával előbb kel fel ha nekem időre kel mennem reggel és minden perc alvás is számít, de csak azokon a napokon.


Tuti, hogy a babám akkor akar ki menni ha nincs rajta ruha és akkor nem akar menni sehova ha már tetőtöl talpig fel van öltöztetve.


Tuti, hogy a babám valami mást akar csinálni mint ahogy elterveztük.

2011. nov. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

:) jók :)nem úgy írom a mondatot, hogy a babám, de arra volnatkozik

Tuti, hogy

- a nagytesónak akkor kell nagyvécézni, mikor a picit szoptatom és épp elkezdett enni, tehát a ciciről leválasztás a tej szétspriccelését eredményezi

- ha a kicsi alszik relatíve sokáig, a nagy hajnalban kel és fordítva, és még ha nem s ébresztik egymást, ÉN sosem alszom 6-nál tovább

- akkor balhézok éppen a hisztiző nagyobbikkal, amikor betoppan egy váratlan és hívatlan vendég, szomszéd

- a babám az éjszakai etetés végén, böfizés előtt kakil be, hogy tisztába tevés közben bukja tele a ruháját

- éjszaka pisili át az újszülöttem a pelusát és a ruháját, hogy totál át kelljen öltöztetni és még ágyat is húzni, de lehetőleg ezt követően bukjon is rá az új lepedőre

- akkor kell védőbe vinni őket tanácsadásra, mikor orkánerejű szél és eső van

2011. nov. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Tuti, hogy akkor kakál a nagy a WC-én mikor a kicsit szoptatnám, nálunk ez mindig bejön.A nagy 2 éves, és egyedül nem megy neki.
2011. nov. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez nagyon jó,szinte mind igaz ránk is :D

Tuti,hogy akkor kezd el csuklani amikor már majdnem alszik :)

Tuti akkor kakál be amikor tiszta pelus van rajta.

Tuti akkor nem akar aludni amikor én hulla fáradt vagyok.

Tuti akkor kezd el pisilni amikor fürdés után törölgetem/ráadásul kisfiú így mindig telibe kap :D/

2011. nov. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!