Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek rák a kisbabája horoszk...

Akinek rák a kisbabája horoszkópja írna róla pár mondatot?

Figyelt kérdés
Én valahol azt olvastam, hogy a rák jegyű babák nagyon nyugodt természetűek. Nem tudom ez tényleg igaz vagy csak az apukára ütött a kisfiam. Kíváncsi lennék más babákra is.
2009. nov. 5. 21:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem hármasikreim vannak, rák jegyben születtek oroszlán aszcendenssel, 1 percen belül vették ki mindhármukat, így elvileg ugyanolyanoknak kellene lenniük,mégis mindhárman mások. Én rák vagyok, az apjuk oroszlán. :) Egyikük nyugodt nagyon, a másik mikor milyen, a harmadik viszont nagyon kis érzékeny. Hát ez szerintem később derül ki, milyenek is lesznek. Most 4 hónaposak.
2009. nov. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez érdekes, még nem hallottam, de akkor lehet ezért lett ilyen jó baba? :)) Az én kisfiam rák jegyű, és hihetetlenül nyugis. 4 hós, korábban is csak akkor sírdogált mikor álmos volt vagy éhes, de most már összeszoktunk, tudom mikor mit kell tenni, és szinte már egyáltalán nem sír. A múltkor még a doktornő is gratulált hogy milyen nyugodt baba. Én nem voltam ilyen és én is azon gondolkodtam, hogy apukára ütött, vagy csak ilyen szerencsések vagyunk. De akkor lehet itt a válasz.
2009. nov. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
szia! az én lányom is rák.elég nyugis kivéve ha öltözni kell mert akkor jön a hiszti.nekem akkor szokott sirni ha öltöztetem ha fáradt és már nincs kedve játszani ill ha nagyon éhes.Érdekes amig haza nem érünk nyugis aztán mikor haza értünk elkezd a ciciért sirni.Amugy majdnem az egész éjszakát végig alussza 8-4-ig alszik de volt olyan h 10-8-ig is aludt.Amugy az én lányom nagyon akaratos már most.Ha valami nem tetszik azonnal tudatja.Ami ritka.Ezt leszámitva nyugodt kiegyensúlyozott mosolygós baba.4 hónapos lesz 13-án
2009. nov. 5. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az én lányom is rák.Most 4 hónapos és az első perctől semmi gondunk.Olyan nyugodt baba.Mások írigykednek is.Egyszer a szomszéd is megkérdezte, hogy van itt gyerek, mert nem hallja sosem sírni:-)

Tényleg még ha éhes is csak nyöszörög.Akkor sírt igazán amikor fájt a pocija és nemtudott kakilni, de ez már elmúlt.

2009. nov. 6. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam is rák jegyű. Amikor megtudtuk, hogy kb. mikor fog megszületni, nagyon megörültem, mert én is azt hallottam, hogy milyen nyugis babák a rák jegyűek. Ehhez képest, már a pocakomban sem volt egy perc nyugta sem, és mióta kibújt is izeg-mozog, jár keze-lába ;)..és hát eléggé akaratos is... Hogyha szigorúan a horoszkópot nézzük, akkor lehet, hogy ez a kos aszcendensének tudható be?
2009. nov. 6. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
valószínű mi kivételek vagyunk:-)kisfiam rák jegyű szintén de születése pillanatától egy igen aktív gyermek aki fél percet nem tud megülni a fenekén.egész nap pörög.nem mondhatnám nyugodt gyerkőcnek.
2009. nov. 6. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Köszönöm a válaszokat. Hát eléggé megoszlanak, de a 22:39 válaszoló írását mintha csak én írtam volna! Én tipikus oroszlán vagyok, fiam július 16-án született, féltem, hogy átcsúszik ő is az oroszlán jegyébe.
2009. nov. 6. 09:56
 8/8 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam július 21-én született. Nagyon jó baba, szinte eszik-alszik már mióta hazahoztuk. Nagyon ritkán nyűgös. Már három hetesen végigaludta az éjszakát, most este 9 körül elalszik és reggel 7-8-ig durmol. Utána eszik és újra alvás. Nem sírós egyáltalán. Egy kezemen meg tudnám számolni, hogy hány nyűgös napunk volt. Azok is a frontok miatt voltak.
2009. nov. 6. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!