Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinek van még egy ilyen...

Kinek van még egy ilyen feküdni nem szerető gyereke mint nekem?

Figyelt kérdés

9 hónapos még nem tud önállóan ülni, de fekve egyáltalán nincs el addig sír még fel nem veszem.

ülni akar meg állni persze nem tud....

néha leteszem mert már nehéz vagy épp dolgom van 2 percig sincs el hiába a játékok bármi csak kéretőszik az ölembe..


másnak is van ilyen babája?

születése óta ilyen


2011. márc. 25. 18:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Miért nem rakod hasra?

nem mászik?

2011. márc. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Megszokta,hogy mindig felveszed,azért ilyen. Fektesd hasra,hagyd egyedül mozogni. Nem kell azonnal felvenni.
2011. márc. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

nem mászik, nem kúszik még kötöttek az izmai, Dévényre járunk

hasra teszem megfordul és ordít tovább akár 1 órán át is képes sírni

:(

2011. márc. 25. 18:15
 4/11 anonim ***** válasza:

És ha magadra tennéd, vagyis hordoznád.

első

2011. márc. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

idei-meddig el van kenguruba

de egész nap nem lehet rajtam

:(


ha az ölembe ül egy játék a kezünkbe és egy hangja nincs órákig akár...

az apjánál már nem marad el ilyen sokáig


remélem csak jobb lehet, de amíg nem gyógyul meg nem várhatom el, hogy egyedül játsszon eddig nem tudta a kezeit sem fel emelni sajnos későn lett észre véve hogy gond van

2011. márc. 25. 18:33
 6/11 anonim ***** válasza:

megértelek . lányom koraszülött lett. lasan 8 hónapos, de még csak hébe hóba forog, ülni nem tud. szerencsére hason vagy háton még el el játszik velünk, de már alig várom hogy üljön végre.


van esetleg dönthető etetőszéketek? mi most vettünk hogy azért főzni is tudjak. addig is kitartást neked.

2011. márc. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

utolsónak üzenem remélem és kívánom hogy hamar rendbe jöjjön a picid!


igen van dönthető etetőszékünk, abba el van kis ideig nem mindig...

van játszó fészke, rezgős pihenőszéke, játszószőnyeg, komp, hinta minden féle semmi nem jó!!!



ááááá


kriminális egy gyerek!!!

2011. márc. 25. 21:18
 8/11 anonim ***** válasza:

:) a korababás vagyok...dettó mint mi: játszószőnyeg, pihenőszék, hinta, egyéb fejlesztő játékok, és várjuk azt hogy üljön végre mint a messiást :) de a lányom is teljes napot kíván, azaz nem igazán tudom magára hagyni. ráadásul neki sokszor hamizás után 2 órával is visszajön a hami, így háton nem is merném otthagyni! bár ugye most sinlacot is kap, egy kicsit jobb lett.


egyébként mi is járunk dévényre dec. elejétől. most babaúszásra is mennénk, hátha az is segítene.a lányom nincsen el a kenguruban, sír. igaz szerintem nagy is neki mert beleesik :)


esetleg nincsen környezetedben kisbaba? állítólag ösztönzően hatnak egymásra!


remélem a te picurod is lassan behozza a lemaradását és nagyon nagyon ügyes lesz!

2011. márc. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

megkérdezhetem, hogy nektek eddig használt a Dévény? illetve látsz javulást? mi januártól járunk van javulás de lassan haladunk mert előbb kellett volna járnunk...


mi is várjuk hogy tudjon már ülni mert egész nap ülni meg állni akar...

a te babádnak milyen az izomzata?

2011. márc. 26. 10:47
 10/11 anonim ***** válasza:

szia, az enyém ilyen volt, de ő 8 hósan egy hetesen kezdett el mászni, de mi 3 hónapos korától jártunk dévényre. addig míg nem mászott, hihetetlen nyűglődés volt vele az élet....ahogy te is írod, ha nem volt kézben, vagy nem szórakoztattam, sírt. ez azért vaahol természetes lássuk be, mégha mégoly idegesítő is. hiszen érdekes a világ, szeretné felfedezni de magától még nem tudja....mindenki sírna az ő helyükben azt hiszem. onnan hogy elkezdett mászni majd menni, könnyebb lett.

de nektek ez azért még odébb lehet, ha csak január óta jártok, de majd meglátod jobb lesz.

arra figyelj majd, hogy amikor elkezd mászni meg járni, mivel addig sokat volt kézben, és sokat kellett kiszolgálni, mivel önmaga nem tudott dolgokat megkaparintani, esetleg ezt még akkor is elvárja majd, ha már tudna magán segíteni. erről majd szép fokozatosan szoktasd le, nem kel draszitkusan, hanem szépen az értésére kell adni, hogy már ő is eléri, oda tud menni stb. ezt a saját érdekében, hogy feltalálja magát majd a későbbiekben. addig meg kitartás!

2 éves 3 hónapos kislány anyukája

2011. márc. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!