Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit lehet játszani egy 5...

Mit lehet játszani egy 5 hónapos kisbabával?

Figyelt kérdés
Játszószőnyeget unja, pihenőszéket unja, mesét olvasok neki de még nem érdekli, énekelek az is csak egy darabig jó, ha ölbe veszem akkor abbahagyja a sírást, de komolyan ezentúl az ölembe kell, hogy legyen, hogy ne bőgjön? Nem tudom mit tudnék vele játszani..valaki segítsen.
2011. nov. 6. 17:42
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Nekem is5 hónapos a fiam. Sokat "hülyéskedek" neki. Imádja a villogó, zenélő játékokat, nagyon lekötik őt. Énekelek neki, sétálunk, most már járunk úszni is. Próbálgat felülni, és sokat teszem hasra. Valami szerencsére mindig lefoglalja.
2011. nov. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Én lassan feladom...persze természetesen én is bohóckodom neki, na de egész nap nem lehet.

Babaúszástól nem féltél? Én is gondoltam rá, hogy elvsizem, de annyi rosszat hallottam róla, pl. fülfájás, uszodaszemölcs stb.

Élvezi a picikéd?

2011. nov. 6. 17:51
 3/19 A kérdező kommentje:
Apropó villogó zenélő játék...pl. micsoda? Mit vegyek neki?
2011. nov. 6. 17:52
 4/19 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Azt nem találtam meg a neten, amilyen nekünk van, de valami ilyesmire gondolok: [link]

Nekünk tehenesben van.

Az uszit nagyon élvezte, bár féltem tőle, de nagyon jó volt, most voltunk először. Rosszat sajna mindig lehet hallani, de mindent ki lehet védeni. A fülfájás ellen babaolajjal kenjünk be a fülét, így kifolyik belőle a víz. Illetve olyan helyre járunk, ahol csak babamedence van, öregek, gyerekek, nem fürdenek benne, csak a baba, meg a mama.

2011. nov. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Köszi:-)


Nálunk sajnos csak "vegyes" medence van, délelőtt gyerekek, délben kamaszok, délután idősek.

2011. nov. 6. 18:51
 6/19 A kérdező kommentje:
Tegnap voltam a régióban, és csak csörgőt tudtak ajánlani az 5 hónapos gyereknek. Hülyék.
2011. nov. 6. 18:52
 7/19 anonim ***** válasza:
Én ha untam magam vele, mindig elmentem sétálni, általában hordozókendővel. Az 5 hónapos kor nekünk elég nehéz volt, mert még nem mászott, de már nem kötötte le a nézelődés.
2011. nov. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Igen, én is ezt vettem észre, hogy a fekvést már unja, mászna szegény de még nem megy neki, aztán én nem tudok egész nap a kedvében járni. Sajnos ő nem tud sokat hason lenni, mert bukik, és ha hasra teszem állandóan össze vissza hányja magát:-(

Viszem én is sétálni sokat, de abba meg mindig belealszik:-)

2011. nov. 6. 22:09
 9/19 anonim ***** válasza:
2011. nov. 7. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Hát ezt a kérdést én is kiirhattam volna. :) Ugyanígy vagyunk, mint Ti. A késő délután a legrosszabb, olyankor semmi nem jó neki. Múlt hét óta, mi akkor megyünk sétálni. Sötétben, mert a babakocsiban elnézelődik, tetszenek neki a város fényei. :) Most van az az időszak, amikor még nem tud sok mindent csinálni. Ez meddig tart egyébként? valaki tudja a választ? :)
2011. nov. 7. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!