Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnak is alszik el úgy a...

Másnak is alszik el úgy a babája, hogy dobálja a fejét-lábát és közben nyög és sikitozik? Normális ez?

Figyelt kérdés
2009. máj. 7. 17:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Az enyém is így altatja magát, kivéve a sikítozást :) 5 hónapos kisfiúról van szó.
2009. máj. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az enyém is 5 hónapos.
2009. máj. 7. 17:46
 3/6 anonim ***** válasza:

szerintem kérdezd meg az orvost

a sikítozás miatt

lehet, hogy fáj valamije

2009. máj. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is jobbra-balra dobálja a fejét, és karatefilmekbe illően kiabál. Aztán egyszercsak, mintha elvágták volna, elalszik.
2009. máj. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A sikitozás nem sikítás csak ahhoz hasonlítható torokhang, szerintem ha fájna valamije akkor sírna, ő pedig egy idő után elalszik. Azért megemlítem a dokinéninek.
2009. máj. 7. 20:59
 6/6 anonim ***** válasza:
Az enyém is pont így szokott elaludni. Nem mindig, de elég gyakran. Mondjuk az én kisfiam már 11 hónapos, és én azt érzem, hogy nem akarna aludni, ezért van kiborulva, de ahogy korábban írta valaki, egyszer csak mintha elvágták volna, és bedobja a szunyát! :)
2009. máj. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!