Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 19 hónapos lányom nem akar...

19 hónapos lányom nem akar ülve enni. Van ezzel így más is?

Figyelt kérdés

Nagyon idegesítő, de mivel alig eszik engedtünk neki néhányszor. Azóta áll a bál. Az etetőszéket is félre kellett már tennünk, rendes széken eszik, ha eszik.

Akkor eszik néhány falatot rendesen, ha közben pl. mesélek neki egy könyvből.

Le tudom szoktatni szerintetek? Tapasztalatok?


2011. nov. 6. 20:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Nagyon nehéz lesz az biztos, de ezért kell következetesnek lenni.Volt egy idő, h a lányom sem akart enni, de azt soha nem engedném neki, h akkor közben szaladgáljon. Ha nem eszik akkor éhes marad, ne félj ha tényleg éhes lesz enni fog.
2011. nov. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is azt mondom mint az első!Ne engedj!Vagyis nem kellett volna a legelejétől!Te írányíts és ne ő téged!Ha nem eszik ülve hanem szaladgál akkor mond meg neki(már ő megérti)hogy enni ülve asztalnál eszünk!Ha nem fogad szót akkor mehet Isten hírével!Hidd el nem fog éhen halni!Legyél igenis határozott,következetes!

Én mindíg azt tartottam szem előtt,hogy majd nemtudunk elmenni egy éttererembe közösen a család mert a gyerek szaladgál ide-oda????

Amikor tehetitek együtt eszik a család???mert az is motiváció,hogy apa,anya mindenki együtt eszik!!!

2011. nov. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Igazatok van, nem voltam következetes. Így kemény feladat vár rám.

Az együtt evés nehéz dolog, apa általában sincs itthon étkezések idején, így ketten vagyunk.

Köszönöm a válaszokat!

2011. nov. 7. 04:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!