Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A kisbabát mennyi idős korában...

A kisbabát mennyi idős korában kezdjük vinni emberek közzé, hogy ne csak a szüleit szokja meg?

Figyelt kérdés
2011. nov. 6. 23:04
 1/7 anonim ***** válasza:

pontosan mire gondolsz?

hozzánk már az első nap jött a család, 3 hetes korában karácsony volt, így mentünk család látogatásra, onnantól kezdve közértbe is vittem magammal, és jártuk a világot, sokat voltunk levegőn, társaságban...

10 hónapos korától jár közösségbe. 2 éves, kiegyensúlyozott, bárkire rá tudom bízni akit jól ismer.

de szerintem inkább az számít, hogy azzal legyen sokat akire majd rá szeretnéd bízni, pl. a mamával

2011. nov. 6. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szuletese ota sokan latogattak, bevasarolni is mindig vittem magammal, mert ugye otthon nem hagyhattam egyedul. Most 14 honapos, boldog es kiegyensulyozott, a bolcsodei beszoktatasra nem is volt szukseg, mar elso nap fel ora utan otthagyhattam egesz napra, barmikor, barkivel, barhol ott tudom hagyni, nem hisztizik utannam.
2011. nov. 6. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mivel az én babám tápszeres, így volt olyan, hogy elvittem picurt( már 3 hónapos korától) reggel anyósomékhoz és este mentünk érte vagy anyukáméknál volt. Én közben bevásároltam, kitakaritottam, elvégeztem és egy picit tudtam magammal is foglalkozni. Emberek közé meg gyakran viszem, mert megyünk piacra, boltba, csavargunk, mert levegőn tud aludni.
2011. nov. 7. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs ilyen, inkább babafüggő. Én félénk és visszahúzódó voltam amikor kicsi voltam, mindig bújtam anyuhoz. A lányommal nem járunk el különösebben sok helyre, apukáját és nagymamáját látja napi rendszerességel maga körül, de akárhova megyünk, kedves és közvetlen mindenkivel. 14 hónapos.
2011. nov. 7. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én már 1 hónapos korában simán a kezébe adtam a szomszédnak, persze nem úgy hogy én nem voltam ott,meg nem órákon át nála volt, csak hogy szokja, hogy nem csak anya apa van a világon. Azóta 20 hónapos és nagyon jól elfogadja, ha rábízom a mamára, papára,tesókra, szomszédasszonyra.Sőt örül neki ha valaki mással lehet mint velünk. Persze hiányol minket egy idő után de akár 3-4 órát is el van nélkülünk.
2011. nov. 7. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Bármikor viheted. Minél korábban, annál jobb. Ha van a közeletekben valamilyen baba-mama foglalkozás, akkor pár hónaposan is nyugodtan mehettek.
2011. nov. 7. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

nálunk ez vált be:

első 2 hétben sehova a lakáson, kerten kívül

2 héttől 3 hónapig séta, kisbolt

3 hónaptól baba-mama klub, ringató, barátok, rokonok, ha szükséges: üzletek

nagy bevásárlóközpontba nem viszem, csak ha muszáj, max.havonta 1x.

2011. nov. 7. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!