Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hetes korában vittétek/vi...

Hány hetes korában vittétek/vinnétek ki a kisbabát?

Figyelt kérdés
2009. máj. 7. 13:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szia. A kisfiam 3 hetes volt mikor először kivittük levegőzni, 10 percre. Igaz akkor december volt :)
2009. máj. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Èn január 30.-án szültem.Èn 2 hetesen kivittem sétálni.Jó bevolt öltöztetve és bugyolálva a kocsi tetje pedig letakarva pelenkával.

Jó idöben melegben 1 hetes vinném...

2009. máj. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Manió ***** válasza:
100%
Én elég korán levegőztettem a babámat, már 4hetes korában megtörtént a dolog, igaz akkor még csak február volt, de már én sem bírtam bent. Jól bebugyoláltam, lábzsák a kocsira, és mentünk, de csak egy fél órát, mert hideg volt. Most viszont már jó az idő, lehet vinni őket. Pl. a nyári babákat már hamarabb kilehet vinni a levegőre, mondjuk nem a déli melegben, de délután igen. Jobb nekik is a szabadban, mondjuk egy parkban, mint a fülledt, meleg lakásban.
2009. máj. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
66%
Ahogy hazaértünk, másnap vittük őket. (Az egyik télen)
2009. máj. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
2 hetesen vittük ki először
2009. máj. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Én februárban szültem. 2 hetesen csak rányitottam az ablakot (persze előbb jól felöltöztettem) ezt csináltam 3 napig kb.10 percig, utána vittem ki 15 percre. Következő héten 20 percekre stb... Hidegben én max. 40 percig voltam vele kint. Ilyenkor ha nem esik vagy fúj a szél akkor kint lehet nyugodtan tovább is.
2009. máj. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
januárban, a hidegben, 1,5-2 órákat sétáltunk, nagyokat aludt. kb 2 hetesen vittem először. nyáron sztem már a kórházból a kertbe vittem volna :)
2009. máj. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

október elején szültem és egyhetesen kivittem már a teraszra. Kéthetesen már sétálni mentünk. Jó be van öltöztetve akkor nem lesz baja. Babakocsi is jól védi.

Eleve már akkor kint van amikor viszitek haza. nekünk egy órás volt az út hazáig a kórházból.

2009. máj. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Májusi a baba,kedden született,pénteken mentünk haza,és aznap már az udvaron aludt a babakocsiban...
2009. máj. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ápr.2-án szültem, 2 hetesen vittem ki először hosszabb időre. 1 hetesen is vittem, mert varratszedésre kellett mennem, de akkor csak a kocsi és a bejárat között volt kint és nagyon jó idő volt.
2009. máj. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!