Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányom 2 éves, elképzelhető...

Kislányom 2 éves, elképzelhető, hogy még most jelentkezik először a pelenka kiütés?

Figyelt kérdés

Fél éve jár bölcsibe és szerintem 90%-ban nem kenik be a feneküket krémmel, mivel ha csak pisis a pelenka, akkor letépik állva a pelenkát és állva ráadják a másikat, tehát nem is látja a fenekét piros-e.

2 napja a nunija körül piros hámlós kör alakú pöttyök jelentkeztek és pelenka kiütésre gyanakszom. De hát most először? Járt már így valaki? Mitől lehet?


2010. dec. 21. 22:38
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem ez már továbbfejlődött pelenkagombává. A fiamnak ugyanilyen volt, canesten krémmel 2 nap alatt helyrejött.
2010. dec. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nálunk fogzáskor volt durván piros a feneke, nunija körül. De csak amikor a rágófogak jöttek/jönnek. A legjobb, ha megnézeted a dokival, mert az nem feltétlen okoz kiütést, ha nincs bekenve. Én pl. nem szoktam kenni, csak ha úgy látom, kell. (mármint amikor piros)
2010. dec. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem vidd orvoshoz.
2010. dec. 22. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia.Szerintem is gombás fertőzés,vidd el a dokihoz.Bár valószinüleg canestent krémet fog felirni.
2010. dec. 22. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg igazad van, nem kenik be a popsijukat a bölcsiben, mert nincs idő erre. Persze az is lehet, hogy itt más ételeket kap, mint otthon és ez okozza. Addig is amíg elkerültök az orvoshoz, kend be Neogranormonnal. Ha nem gomba, az segíteni fog, de semmiképp nem ront a helyzeten.
2012. nov. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi a canesten használt
2012. nov. 22. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!