Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az éjszakai vagy nappali...

Az éjszakai vagy nappali szopiról szoktassam le először?

Figyelt kérdés
16 hós lesz a lányom és érik bennem az elválasztás. Elalvás előtt délután, este és éjszaka mikor felébred úgy alszik vissza. Nem tudom egyenlőre melyiket kezdjem először elhagyni. Biztos nehéz lesz, mert nem cumizik, nem cumisüvegezik, nincs kedvenc állata, rongya sem.
2011. márc. 22. 15:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
én az éjszakait ajánlanám, mert akkor neked is kissé nyugodtabb lehet az éjszakád
2011. márc. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Amelyikről úgy látod, hogy kevésbé fontos neki.
2011. márc. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az én fiam magától hagyta el a délutánit, utána valszeg az éjjeli/reggeli következik, mert néha elfogadja helyette a teát. Legutoljára szerintem a lefekvés előtti fog elmaradni.


Figyeld a lányodat, mert ő fogja "megmondani", hogy mi lesz a helyes út.

2011. márc. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én előbb a délutánivel kezdeném. Aztán az éjjelivel. és legutoljára hagynám a fürdés utánit. met akkor délután meg tudod nézni hogyan reagál. hinyázik-e neki vagy könnyen megy.
2011. márc. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én a délelőttit vettem el tőle először, ezt úgy oldottam meg , h amikor tudtam, h már álmos,elmentünk sétálni és így gond nélkül elaludt szopi nélkül. majd az éjszakai evéseket szépen fokozatosan, és itt megakadtunk. A nappali evéseket(reggel, délután-ami nem alváshoz kell, mert egyedül elalszik, este)még hagyom neki,de ő még csak 14 hónapos és még ragaszkodik hozzá.
2011. márc. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!