Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hónapos a kislányom és...

2 hónapos a kislányom és kb.2-3 napja egyre kevesebb a kaki, eddig minden pelenkába volt, most meg max.2-3x van egy kevés. Ez nem baj?

Figyelt kérdés
Néha olyan mintha hallanám, hogy nyom, de semmi, pukik is vannak, de csak levegő jön. Lehet, hogy többet használ el a szervezete? egyébként 100-kat szokott enni 2-3 óránént.
2009. máj. 8. 09:42
 1/4 anonim ***** válasza:

szia!

az én fiam is kevesebet kakil mostanában, de azt mondta a védőnő hogy előfordulhat az is hogy hetente csak egyszer csinálják, úgyhogy addig amíg őt ez nem zavarja ne izgulj. mi anyatejesek vagyunk...tápszernél nem tudom mi a helyzet:)

2009. máj. 8. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
mármint kevesebbet
2009. máj. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi is ket hosak vagyunk es ugyanez a helyzet.igaz en tudtam hogy igy lesz mert a vedono elore mondta.szoval teljesen normalis ne aggodj.minden jot
2009. máj. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
mi is anyatejesek vagyunk, ma meg kicsit zöld volt a délelőtti kaki :-( kicsit idegesít, de utánna olvastam, és majd figyelgetem.
2009. máj. 8. 10:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!