Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A szájpenészt hogyan lehet...

A szájpenészt hogyan lehet kezelni?

Figyelt kérdés
6 hetes kislányomnak szájpenésze van és hát kezelem. De nem akar múlni neki.Lehetséges hogy edtül nem olyan az étvágya,mert elég nehezen akar enni.eleén eszik utána nyösztetni kell. Nagyon ki vagyok már.
2009. máj. 8. 10:00
 1/4 anonim ***** válasza:

rózsamézet lehet venni a patikában, esetleg valami homeós bogyó

lehet, hogy emiatt nem eszik.

2009. máj. 8. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Fozd ki allandoan a cumijait, akar az uvegrol akar a hazugcumit. Azonkuvul en rozsamezzel kezeltem.
2009. máj. 8. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szia, nekünk nem vált be a boraxos ecsetelő amit elredetileg a doki felírt, én visszamentem hozzá és írt egy másik ecsetelőt ami nagyon jó volt!!!! Kérd ki a doki véleményét. Valószínűleg a szájpenész miatt eszik kevesebbet.
2009. máj. 8. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sziasztok. köszönöm a válaszokat.Majd jövőhéten megkérdezem a dokim,hogy mit tegyek.mindenkinek szép napot.
2009. máj. 8. 14:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!