Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen színű velúr cipőt...

Milyen színű velúr cipőt könnyebb kezelni az őszi időben, a világosabb, vagy a sötétebb színűt?

Figyelt kérdés
Világos drapp cipője már volt a lányomnak, abban nem sok köszönet volt, nehéz volt tisztítani. Arra gondoltam a sötétebb színű jobb lehet, de most elgondolkodtam rajta, lehet azon még jobban látszik a használat? Van tapasztalata valakinek? Előre is köszönöm!
2011. szept. 16. 13:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Sötétet ajánlanám mindenképpen!! Szintén saját tapasztalat alapján! :D
2011. szept. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Sötétebb.


mondjuk én a rózsszín szandálját, ha koszos volt( welég gyakran9, simán kimostam amosógépben, előőte mesikáltam egy kicsit

2011. szept. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
sötétebb és impegráld le, akkor az esős időben nem lesz bolyhos
2011. szept. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! :-) Sokat segítettetek!! Megy az értékelés mindenkinek!
2011. szept. 16. 14:08
 5/5 anonim ***** válasza:
Soha sem vennék velúr cipőt. Első mosás után, vagy ha nedvességet kap kifakul, összeáll a felszíne. Csak is a rendes, pasztázható cipőt ajánlom, amit nedves ronggyal letörölgethetek, pláne ősszel mikor jön az eső, sár. Na meg ha lerúgja az orrát, ki tudom pasztázni, és olyan mint az új!
2011. szept. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!