Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi okozhatott egy kissé...

Mi okozhatott egy kissé nyálkás, darabos, zöldes kakát a 10 hós babámnál?

Figyelt kérdés

Egy-két gerezd fokhagyma amit belefőztem kb. 3 napi adag főzelékébe vagy a Szentkirályi alma-narancs, alma-őszibarack-banán ivóka vagy az egy hete már napi 1x desszertnek adott HA vaníliás rizspép?

Szerintetek? Én az ivólére tippelek. A fokhagymát adhatom már ilyen módon neki vagy bevállalós voltam?

köszönöm előre is a segítségeteket!

ui: a babókám tök jól van ám.


2009. máj. 8. 13:31
 1/5 A kérdező kommentje:
tegnap kezdődött, akkor adtam neki először az ivólevet meg ma is kapott. nem adok neki többet.
2009. máj. 8. 13:33
 2/5 anonim ***** válasza:

Nálunk ha banánt eszik akkor szokott ilyen lenni.

Mibe raktad a fokhagymát?(spenót)

2009. máj. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nem, bébitököt főztem meg répát és csirkehusit,a főzőlébe raktam 1 gerezdet a tökhöz meg 1 gerezdet a répa-husihoz.de totál szétfőtt, már meg sem találtam, mikor botmixereztem.
2009. máj. 8. 13:54
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ne aggódj,figyeld egy pár napig,ha nem javul vidd orvoshoz.

Nyálkás széklet meg lehet a fogzástól is.Amikor a hátsó fogai jöttek a fiamnak akkor ezzel szaladtam a dokihoz)

Első voltam.

2009. máj. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

igen, most jön felül a két foga, már átörte az ínyét.

köszi.

2009. máj. 8. 14:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!