Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A védőnő miért akarja mindenár...

A védőnő miért akarja mindenáron az esti főétkezést is főzelékkel kiváltani egy tápszeres 5 hónaposnál?

Figyelt kérdés
Délelőtt kap gyümölcspürét, 4 körül főzeléket. Tápit reggel 8-kor, déli 12-kor és este fél 8-kor kap. Én úgy tudom, ennyi idősen még kell a napi 3x-i táp (illetve anyatej, de az nekünk nincs).
2009. máj. 8. 13:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

nehogy kiváltsd! 5 hónaposnál???!!!

sokan csak 6 hósan kezdik el a hozzátáplálást.

2009. máj. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, miért akarja, hogy így legyen, de mindegy is. Te vagy a babával, te tudod mi jó neki. Mondd nyugodtan neki, hogy este is főzeléket kap, aztán csináld úgy, ahogy eddig. :-)
2009. máj. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen, köszi kicsit megnyugtattatok. El se tudom képzelni az esti főzelékezést, hiszen 7 után, fürdés táján már olyan mértékben nyűgös, hogy kizárt, hogy főzeléket tudnék beletukmálni. Örülök, hogy a cumisüvegre rácuppan, azon is szokott elaludni, tehát semmiképp nem váltom ki a vacsiját tápról főzelékre. Csak érdekelne, vajon miért mondhatta?
2009. máj. 8. 13:57
 4/6 A kérdező kommentje:
Arról nem is beszélve, hogy megfürdetem, és utána összemaszatolom? Annyira kismalacosan eszik még :)
2009. máj. 8. 14:02
 5/6 anonim ***** válasza:
Az enyém már majdnem kilenc hónapos, de én még csak naponta egyszer, délben adok neki főzeléket, utána gyümölcsöt (nálunk nincs tízórai, mert akkor alszik). Este semmiképpen nem adnék ilyesmit még ebben a korba sem, nemhogy 5 hónaposan. A tápszert éjszaka könnyebben emészti, mint a zöldséget. Valószínűleg nem szereti a tápszerezést, mert ha anyatejet kapna a babád, nem valószínű, h' ezt javasolta volna. Ne törődj vele, hallgass az ösztöneidre. És való igaz, h' este már nem nagyon lehet kiskanállal etetni a piciket (bár biztos van kivétel, de az enyém nem az), mert valóban nyűgösek.
2009. máj. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, akkor megerősítettek abban, amit én is gondolok. :)
2009. máj. 8. 14:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!