Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vajon Miért nem eszik (hozzátá...

Vajon Miért nem eszik (hozzátáplálás)?

Figyelt kérdés
5 hónapos kislányomat 1 hónapja hozzátáplálom (tápszeres), minden korának megfelelőt megkóstolt már, mind gyümiből, mind főziből, volt már olyan is hogy egész üveggel megevett, főztem is már neki, mondjuk az egyszer se jött be neki!! 2 napja, semmit nem hajlandó megenni, meglátja a kanalat és üvölt, és csak tápszer!! Max. 2 kanállal megeszik, közbe persze ordít, így hát abba hagyom, mert megtömni nem akarom. Próbáltam megnyugtatni, ölemből etetni, adtam neki is kanalat, semmi!! A tápszert persze azonnal megeszi. Most akkor visszafelé fejlődünk?? Teljesen kikészültem 2 nap alatt, mert nem tudom, mi lehet a baj!!
2011. nov. 9. 20:21
 1/5 xStefix ***** válasza:

Nem jön a foga? Az tipikus lenne.

Egyébként nem biztos, hogy hosszabb távon is szerencsés lesz, hogy csak készételt hajlandó megenni...

2011. nov. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem szerencsés, én se szeretném, próbálok is neki sajátot is adni, vagy vegyesen. Egyébként én is a fogára gyanakszom, nagyon nyáladzik, és már érzem is alul mindkét csíkocskát. Remélem, hogy csak ez! De ugye majd visszaáll?
2011. nov. 9. 20:31
 3/5 xStefix ***** válasza:
Igen, hogy aztán (más miatt) újra felboruljon. ;) Szokd meg, ez így működik. Az első év tele van ilyen hullámokkal, de a többsége teljesen természetes. Csak lazán.
2011. nov. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Valószínű,hogy a fogzás..

nem saját tapasztalat,a barátnőm kislánya volt igy.

Amíg jött a foga szinte semmi olyat nem akart enni ,amit addig szeretett..de visszaállt miután kibújt a fog.

Aztán,ahogy stefix írta..majd lesz megint,ami miatt nem foja szeretni ma az,amit tegnap imádott:DDD

Az evés nálunk is mumus:)7hós a lányom..Ő is külön történet:)

Ne aggódj...adj neki tápit és majd kínálgasd folyamatosan,amig nem fogadja el a kaját:)

Kitartás:)!!

2011. nov. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Jó esetben a foga miatt. Fiam 8 hónapos, és kb. egy hónapja ezt csinálja - gondolhatod én hogy ki vagyok borulva... :)

90 %-ban újra anyatejes.

2011. nov. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!