Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisgyereket hova lehet vinni...

Kisgyereket hova lehet vinni játszani játszótéren kívül? (Veszprém megye)

Figyelt kérdés
Ismertek valami "tomboldát" Balatonfüreden, Veszprémben és/vagy környékén? Olyanra gondolok mint a Ringató foglalkozások, de ami nem (főleg) a zenére és énekre koncentrál hanem inkább lehet összevissza futkorászni, ugrálni, játszani, kifáradni ;). Van erre vajon ilyesmi? Köszönöm ha válaszoltok!
2011. júl. 17. 15:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Mi ma játszóházban voltunk, ahol van csúszda, ugrálóvár, meg egy halom játék.

És légkondi :)


...bár ez Budapest, nem Veszprém, de biztos ott is van ilyesmi.

2011. júl. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Szia, köszönöm válaszod! Igen valami ilyesmire gondolok, vagy ami rendszeres, mondjuk hetente lehetne vinni.. valami foglalkozásféle! És hát igen, itt a mi közelünkben, valahol Veszprém körül!


Kérlek írjatok ha tudtok ilyenről!! Köszönöm!

2011. júl. 17. 15:43
 3/12 anonim ***** válasza:
2011. júl. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy mennyi idos, de mi a 2,5 evesemmel hetente tobbszor jarunk strandra, uszodaba es nagyon jol levezeti az energiajat, arrol nem beszelve, hogy par honapon belul biztos, hogy mar uszni is nagyon jol fog. En ezt javasolnam...foleg a nagy melegben.
2011. júl. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
2011. júl. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

A Veszprém-i Plázában van egy Bugyulótér nevű játszóház.

Itt néha vannak programok is, de önmagában is elég jó.

Csakhát drága...

2011. júl. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én is csak a plázában lévő tomboldát tudom. Drága :(


A hétszínvirág tudomásom szerint megszűnt...vagy elköltözött, mert ahol volt már kiadó a helyiség.

2011. júl. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszaitokat! Kár lenne a "Hétszínvirág"-ért, majd utánanézek azért! A strand is jó ötlet, oda járunk de nem rendszeresen.. a pláza játszóházában még nem voltunk, a kicsim 16 hós, nem is tudom oda ekkorát lehet -e vinni..

Köszi mégegyszer!

2011. júl. 18. 13:34
 9/12 anonim ***** válasza:

Igen, persze lehet vinni:)


Amikor mi voltunk a gyerekekkel, a nagyobbik akkor volt 3 éves pont, a pici pedig 14.5 hónapos. Vannak nekik való játékok is:)

2011. júl. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszi! :)


És ott is szoktátok hagyni az ekkorákat már ilyen játszóházakban valamennyi kis időre?

2011. júl. 19. 15:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!