Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 37 hetes terhesen influenza?...

37 hetes terhesen influenza? Külföldön élek és az orvos azt mondta hogy h1n1 gyanú, mivel terhes vagyok ugy kell kezelnie mintha az lenne. Kaptam gyógyszert amit arra adnak.

Figyelt kérdés
Van itt valaki aki influenzás volt a terhesség végén?
2011. jan. 5. 22:21
 1/8 anonim ***** válasza:
És annak utánakérdeztél, illetve néztél, hogy a felírt gyógyszernek milyen mellékhatásai vannak, egyáltalán vannak-e magzatkárosító hatásai?
2011. jan. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Persze, a doki mondta hogy a babának nem árt, már 37 hetes vagyok. De ha rosszabbul leszek be kell feküdnöm a kórházba.
2011. jan. 5. 22:30
 3/8 anonim ***** válasza:

Akkor jó, neked már megkezdődött a visszaszámlálás, tényleg a kórházban leszel a legjobb helyen.

Mielőbbi felépülést és szülést!

2011. jan. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Koszi. Csak aggódom, remélem a baba nem érez belőle semmit.
2011. jan. 5. 22:40
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia!Bocsi,hogy kérdezek,de mik a tüneteid?Nagyon roszúl vagy?Hol kaphattad el?Én is félek tőle,de csak kihúzom már?!

36 heteske

2011. jan. 6. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem kell aggódnod,a gyógyszer meggyógyít,és a babának semmi baja sem lesz.
2011. jan. 6. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Tünetek: magas láz, gyengeség, fájó mellkas, magas pulzus, hányás, köhögés. Nem tudom hol szedhettem össze. Tamiflu tablettát kaptam rá.
2011. jan. 6. 10:14
 8/8 A kérdező kommentje:
Amúgy igen, eléggé levett a lábamról, rég éreztem magam ilyen rosszul.
2011. jan. 6. 10:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!